Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A facebook teszi tonkre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A facebook teszi tonkre a kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

2 hete osszejottem a baratommal es o eleg nepszeru.Mindenkit ismer es mindenki ismeri a varosba.Imadom meg minden,de neha olyan rosszul erzem magam hogy nem az a fajta vagyok.Nem erzem ugy hogy megerdemelnem.Ezert alig van onbizalmam.Fbre en csak kepeket teszek es azt se sokan lajkoljak csak 40-70...akkora luzernek erzem magam emiatt...

Lelkileg most jottem helyre kb fel eve es probalok visszarazodni de felek a csalodastol.Mit tegyek?!


2013. máj. 9. 11:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Bár szerintem kamu a kérdés, azért leírom.


A facebook nem tesz tönkre kapcsolatokat, a facebook egy semleges eszköz, amit hülye emberek f*szságokra használnak.

2013. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem 40-70 ismerősöm van... azok hármonegyedét az utcán már meg se ismerném.


[link]

2013. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ez kamu, uszítás, de még annak is sz.r, ilyen hülye ember nincs :DD
2013. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
40-70 like...meg ne halljál már ezért! A like az csak egy kattintás, és a 40-70 lájkoló közül ki állna ki melletted ha szarban lennél? Nevezz meg kettőt, és már jól is állsz az életben.
2013. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Igen, mivel túl nagy jelentőséget nyilvánítunk neki.

Az előző barátomnál én is így voltam, mint te. Mindenféle csaj írogatott neki, lájkolgatták a dolgait. Mondjuk féltékeny sose voltam, bíztam benne, de mégis, annyi jó csaj legyeskedett körülötte, még ha online is.

Hogy mit tegyél? Próbálj ne foglalkozni vele, hiszen mégis csak Veled van. :))

2013. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Utolso pont ez a bajom :/

Multkor mikor fent volt facebookon ugy hagyta a laptopot es pont lattam kikkel beszel.Es egy csomo csaj volt ott.

Megkerdeztem kik azok azt mondta haverjai csak meg rokonai...

2013. máj. 9. 12:49
 17/20 Noydra ***** válasza:
Ki a f*szt érdekel a fa*book egy kapcsolatban? Ja, hogy azért is féltékeny vagy, mert hozzászól egy másik lányhoz? Gratulálok, majd szólj, mikor dobott ki emiatt... A beteges féltékenykedésből úgyis csak felesleges szakítás lesz. Illetve... A fiú részéről nem felesleges...
2013. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Igen, mivel túl nagy jelentőséget nyilvánítunk neki. "


Ettől még továbbra sem a facebook a hibás. Tulajdonképpen a facebook egy nagyon jó kis tükör, ami szépen rávilágít az emberek kreténségeire.


A kérdező kapcsolata sem azért megy tönkre, mert a fb tönkreteszi, hanem mert bizonytalan magában. Ez akkor is kibukna, ha a pasija sokat járna csaj társasággal, így viszont nap mint nap számadatok bizonyítják, hogy a felszínes kapcsolatok terén mennyivel magasabb szinten áll a pasi.

2013. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Dehogy a facebook...a hülye emberek... -.- :D Az én kedvencem az, mikor valaki kapcsolatban van, aztán kirakja, hogy már nincs kapcsolatban, úgy hogy az adott pasija/ csaja nem is tud róla, hogy probléma lenne köztük, vagy hogy szakítottak és utána egymást anyázzák a kommentekben :D -.-
2013. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha ekkora jelentőséget fordítanak neki akkor tönkre teheti. De gyakorlatilag ti rajtatok múlik, hogy tönkre megy-e vagy se. Úgy gondolom, hogyha valami tönkre teszi az a féltékenység lesz és lehet, hogy az lesz az eszköze, hogy féltékeny leszel, hogy csajok írogatnak neki ott stb.


De ha megbíznál benne, és nem kerítenél ennek az egésznek ekkora feneket akkor nem lenne ilyen probléma.

2013. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!