Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mindig ugyanazért dobnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig ugyanazért dobnak, de nem tudok megváltozni, hogy lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés
nem bíznak bennem, lenéznek
2013. máj. 10. 00:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hogy lesz? Tegyél szert sok zsozsóra, és egy Porschére. Másnapra kapásból lesz 4-5 barátnőd is.
2013. máj. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
lány vagyok..
2013. máj. 10. 00:11
 3/22 anonim ***** válasza:
És miért dobnak mindig? Miért nem lehet benned megbízni? Miért néznek le?
2013. máj. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

mert pl a srácokkal együtt iszok, cuccozok, olyankor nyitott, jókedvű vagyok, szóval amolyan idétlennek tűnök

ezekből egyből leírnak

valamint ha szerelmes leszek, nem gond a szex, nincs előtte velem mizéria,(ilyen olyan randik) ami nem sűrű, de ugye pont akit megszeretek pont az fog lenézni utána, de ugye mindig az az érzés van bennem, hogy most vagy soha, és ez az érzés viszont mindig bennem van.

2013. máj. 10. 00:22
 5/22 A kérdező kommentje:

szóval amikor boldog vagyok valakivel, egyből akarok mindent, az egész életet vele.

szóval dobnak.


a srácokban soha nincs ez a túlfűtöttség mint bennem, vagy szenvedély, vagy minek hívjam.

és tényleg probléma hogy nem sűrűn érzem, de amikor érzem, pont azt veszítem ezzel el, akit pont nem akarok.

2013. máj. 10. 00:25
 6/22 anonim ***** válasza:
en sem tudnek bizni ilyen csajban aki fiukkal log. meg valamelyik veletlenul megbotlik es pont ugy esik hogy megfarkal teged
2013. máj. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne fűvezni-fázni, hanem előbb csak úgy egyszerűen, józan paraszti ésszel összemelegedni.
2013. máj. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
és miért nem bíznak?
2013. máj. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

ahogy ma épp 3 srác is így áll hozzám

az 5 évvel ezelőtti majdnem ex

a mostani ex

és most a legújabb szerelmem


pont ezzel a 3 sráccal tartom most a kontaktot, mind3-nak meg van rólam a véleménye, és nem is ismerik egymást..

2013. máj. 10. 00:28
 10/22 A kérdező kommentje:

nem fűvel fával


egy sráccal, van előtte persze kis idő, amíg kialakul bennem ez.

de a srácokban ugyanez hosszú idő, hogy kialakuljon :(

2013. máj. 10. 00:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!