Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mindig ugyanazért dobnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig ugyanazért dobnak, de nem tudok megváltozni, hogy lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés
nem bíznak bennem, lenéznek
2013. máj. 10. 00:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
áh bocsi 20 perccel korábban nyitottam meg az ablakot :D
2013. máj. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

tehát én érzelmekkel megyek ágyba, míg a srác viszont még nem érez semmit, de én már úgy vágyom rá, hogy nagyon.

nem tudok időt hagyni, mert bennem van, hogy a holnap már nem ilyen lesz, vagy ilyesmi érzés.

2013. máj. 10. 00:31
 13/22 anonim ***** válasza:
Ez a kereszted.
2013. máj. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Jó, akkor mást mondok.


Ha lány vagy, először is ne legyenek nagy igényeid, másrészt ne legyél hisztis, harmadrészt tudd, hogy mit akarsz.


Nincs idegesítőbb olyan nőnél, akinek percenként változik a hangulata, és semmiről nincs határozott elképzelése, és majd a pasi kitalálja...hát ez nem így megy.

2013. máj. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

te valaki mást vetítesz rám

semmi hiszti, semmi bizonytalanság nincs bennem.


én tudom hogy ki nem kell, ez sem, az sem, amaz sem, de amikor valaki kell, azt nem tudom, hanem érzem, de azt nagyon nagyon erősen.

2013. máj. 10. 00:46
 16/22 anonim ***** válasza:

Nekem most hirtelen a Cabiria éjszakái ugrott be, és igen:


"A naiv, lelke mélyén ártatlan utcalány, Cabiria a pénzhajhászók, a számító világ foglya és könnyű prédája. Mindenki eszköznek tekinti: a filmsztár, a vásári bűvész és a könyvelő. Cabiria azonban makacsul hiszi, hogy ő is elfogadható és szerethető, hogy neki is őszinte, igaz kapcsolat jár."


Feltélenül nézd meg!

http://www.youtube.com/watch?v=QeJcXA77ftg

2013. máj. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
szóval néha hihetetlen hogy ő hogy nem érzi??
2013. máj. 10. 00:47
 18/22 A kérdező kommentje:
hu 16-os, jah valami nagyon ilyesmi lehet velem
2013. máj. 10. 00:48
 19/22 anonim ***** válasza:

Érdekes lány lehetsz, az már biztos!

Lehet, hogy kellene egy ilyen, de az is lehet hogy nem....

Még nem döntöttem el.

2013. máj. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nalátod, pontosan ez történik vele amikor egy újabb s.eggfejjel összeakad.
2013. máj. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!