Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem szánalmas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem szánalmas?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 10. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Don't care, don't cry...
2013. máj. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted.
2013. máj. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó kis bizniszt találtak ki.. lesz erre kereslet.Gondolom Adam Joyrider mintájára van,az is jól megszedte magát a hogyan szerezzük vissza az exet hülyeségével..
2013. máj. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem is az.
2013. máj. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tiszta szánalom. Én igazából nem bírom felfogni ezt a dolgot. Tehát van egy srác. Nem mer becsajozni. (Lehet azért mert ronda, nincs pénze, vagy mert nincs magabiztossága). A legnagyobb probléma itt az, hogy szerinte e nélkül nem lehet... Ez akkora hülyeség. Szerintem csajozni egyszerűbb mint cipőt kötni. Aki úgy gondolkozik mint egy nyertes, az azzá is válik, ilyen egyszerű az egész. És még pénzt sem kértem a tanácsomért.
2013. máj. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2013. máj. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem eddig egyáltalán nem ment a csajozás, még sose volt barátnőm, de miután megnéztem a linkelt oldalon a videókat majd behugyoztam a röhögéstől :)
2013. máj. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem is az. mint valami nevetséges áltudomány. nem hinném,hogy aki ezután becsajozott, annak emiatt sikerült, max annyira jó, hogy elhiteti a "lúzer" fiúval, hogy most már minden tudása megvan a csajozáshoz. végül is, veszíteni csak pénzt veszítenek, aztán hátha még sikerül is nekik felszedni valakit. de lányként mondom, hogy ez tényleg szánalmas.
2013. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel ez alapvetően marketinges eszközökre épül, mindig az jut eszembe, amikor olyan ügynökökkel találkozom, akikről lerí, hogy betanult szöveget nyomatnak és egyébként semmi üzleti érzékük, önbizalmuk nincs. Gyanítom, hogy így lehet ez a PUA-módszerrel csajozós pasiknál is. Attól, hogy betanulnak egy módszert, még nem lesznek jók, mert természetellenesnek fog hatni. Ha belül nincsenek rendben a dolgok (nem rendelkezik az illető egészséges önbizalommal, kommunikációs készséggel, empátiával), akkor az egész görcsössé válik, és ezt az meggyőzni kívánt célszemély is érezni fogja.
2013. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem látjátok a lényeget. A PUA-nak egy haszna van: elhiteti a csúnya srácokkal, hogy nekik is lehet jó nőjük. Az más kérdés, hogy én se hiszek a tündérmesékben, de vanank elég hiszékeny emberek.
2013. máj. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!