Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szinte minden testi hibám megvan, amivel esélytelen vagyok a lányoknál és emiatt már semmi önbizalmam sincs?

Figyelt kérdés
Nem megfelelő a magasságom, nem megfelelő a súlyom, nem vagyok izmos, nincsenek csodálatos fogaim, a hajam is folyton zsírosodik, túlságosan fehér a bőröm. Jellemre is visszahúzódó, gátlásos vagyok, pont azért, mert a testi hibám miatt egy senkinek érzem magam. Minden lány jó pasira vágyik, akkor minek is állna velem ismerkedni? Így még annyira sem látom értelmét az ismerkedésnek, olyan barátnőm meg úgysem lehet, akihez vonzódni is tudnék. Talán szánalomból összejönne velem egy túlsúlyos, csúnyácska lány és attól kéne boldognak lennem?
2012. dec. 16. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Definiáld kérlem a megelelő magasságot és tömeget. A fogad majdnem mindegy, ha nem rohad és nem büdős a szád (ha össze vannak kócolódva, arra is van megoldás). A zsíros hajat meg lehet mosni minden reggel (főleg, ha rövid, én is ezt teszem). A fehér bőr meg ízlés dolga, nálam kifejezetten előny.


Volt egy főnököm, 160 centi magas, a fogai csálék, a füle eláll, mégsem volt soha gondja a nőkkel, mert nem azon kattogott, hogy hogy néz ki.

2012. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 isshosenkin ***** válasza:

kedves startled_witch.


most te a srácnak a főnöködről példáloztál?


azaz egy olyan emberről, akinek beosztottjai vannak, hatalma van, és lehet emiatt pénze is....


Lehet nem tudod, de akkor elárulom:ennyi elég a legjobb csajoknak is.


Én azt tanácsolom,a súlyodon, fogaidom, hajadon, és megjelenéseden edzéssel nem tudsz változtatni, vagy nincs hozzá pénzed, akkor két lehetőséged van.


1. beletörődsz, és eseti jelleggel fizetsz a szexért

2. beletörődsz és agyban kialakítod, hogy neked a dagadtabb, vagy csúnya csajok jönnek be.


Elárulom, a mai férfi és női ideált is kialakították bennünk...divat kérdése az egész...

2012. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A magasságodon kívül mindenen tudsz változtatni. Tudod egy kis igényesség önmagadra. Dagadt vagy? Diétázz és mozogj rendszeresen. Ha kákabelű vagy, akkor egyél rendesen és kondizz, ha túl fehér vagy mehetsz szoláriumba, ha csálék a fodaid menj fogorvoshoz, ha zsíros a hajad, moss hajat. Öltözeted is legyen igényes és akkor talán jobban elfogadod magad, így jobban tudsz nyílni mások fele is.
2012. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor pasizz
2012. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

isshosenkin:

Bocs, rosszul írtam, a műszakvezetőm volt. Nem keresett többet nálunk, "hatalma" is kb annyi volt, hogy őt szúrták le, ha a csapat rosszul teljesített, de minket szankcionálni már nem volt joga.

Így jobb?

2012. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kösd föl magad, mindegy, csak ne itt siránkozz!
2012. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 isshosenkin ***** válasza:

startled witch:


"Nem keresett többet nálunk, "hatalma" is kb annyi volt, hogy őt szúrták le, ha a csapat rosszul teljesített, de minket szankcionálni már nem volt joga."


De ezt csak ti tudjátok...az a csaj, akinek mindent bemesél, elhiszi, és ha elmegy a munkahelyetekre, csak annyit tud, hogy ő a "műszakvezető".


Ez kb. olyan mint amikor a bizti őrök a diszkó előtt vagánykodnak...a 18 feletti csajok meg be vannak szarva és jópofiznak egyfojtában....pedig a bizti őr vagy beenged vagy nem...kidobni már nincs joga, sőt, hozzád nem érhet..de ezt mindenki elfelejti, vagy soha nem is tudta.


Tálalás kérdése az egész....

2012. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fejezd be a nyavajgást és változtass magadon! Ha csak rinyálni tudsz, meg sajnáltatod magad, attól nem lesz csajod.
2012. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!