Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó voltam, ha nem azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó voltam, ha nem azzal kezdtem, hogy vagy, meg stb, hanem ami érdekel miután kihasznált?

Figyelt kérdés

van egy srác, aki úgy néz ki csak kihasznált, de szükségem volt infokra tőle, teljesen más (mondhatni szakmai) dologban, amivel mást nem tudok elérni, így a szex utáni netes semmilyen kontaktunk után (amiből leesett, hogy csak kihasznált),ami után megszűnt köztünk a kontakt, most minden előző beszélgetés nélkül, csak naturba bekérdeztem ami érdekel a szakmai dolog felől, mindenféle előszó, hogyléte iránti érdeklődés, stb nélkül. de köszönés az volt.


szóval nem néz ki hülyén, hogy valakivel lefekszik az ember, utána le se sz*rnak, utána meg úgy beszélek vele mint egy ismerőssel, mintha mi sem történt volna?


már a választól is félek, hogy lereagálja a szakmai dolgot ő is, mintha mi sem történt volna.


és ezt ugye én generáltam.


de hogy néz ez ki?

alakíthatok rajta, vagy jobban már nem lehet lejáratni magam úgyse?


2013. máj. 10. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell hagyni, hogy bárki is kihasználjon ennyi. Vagy az információ miatt feküdtél le vele? Akkor inkább nem mondok erre semmit :)
2013. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ne az ő oldaláról nézd, hanem a tiédről ... ki használt ki kit? ... te őt ... innentől ne legyen problémád, hogy ő mit gondol az egészről
2013. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

a mi lett volna ha, dolgokkal nem foglalkozom soha. ami történt megtörtént, nálam ilyen nincs, hogy nem kellett volna,meg ilyenek, nincs értelme rágódni a múlton


az info meg most kell, de ilyet is összetenni, hogy szex+info= szex az infoért..


erre én sem mondok semmit, de látom a következő válaszadó is benézte

jelzem időben előbb volt a szex, utána az infohiány

2013. máj. 10. 11:15
 4/12 anonim ***** válasza:

jó volt? - jó volt

folytattátok? - nem folytattátok

csak ismerősök vagytok már? - igen

kell tőle infó? - kell

akkor mi lehetne a problémád?

2013. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

az komoly. most néztem nem válaszolt.

erre megkérdeztem, veled,minden rendben?


segítség! mert egyre mélyebbre ásom magam úgy néz ki :(

2013. máj. 10. 11:19
 6/12 A kérdező kommentje:

már meg ebből hogy mosom ki magam?

vagy lejön neki hogy csak azért kérdeztem, mert nem válaszolt?

2013. máj. 10. 11:20
 7/12 A kérdező kommentje:
és nem ő érdekel akit nem is érdeklek?
2013. máj. 10. 11:21
 8/12 anonim ***** válasza:
anyám, egyre mélyebbre süllyedsz a fertőben :)
2013. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

vagy ha találkozunk a munkahelyen és levegőnek nézem, kimostam magam?

vagy még jobban süllyedek?

lefekszem valakivel, utána meg levegőnek nézem..


bele kavarodok teljesen tényleg mostmár :(

2013. máj. 10. 11:28
 10/12 A kérdező kommentje:
szóval hogyan álljunk hozzá olyanhoz, aki kihasznált és egy légtérben kell lenni?
2013. máj. 10. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!