Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban már csak kigyúrt rossz fiúként lehet érvényesülni a nőknél?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 22:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

"Én úgy látom, hogy pedig a tvben a műsorok elég jól tükrözik ezt. Ismerőseim közül is leginkább az izmosabbak tudnak jobban kijönni a nőkkel, ahogy észrevettem."


A tv műsor nem tükrözi a valóságot.Ez az egyetlen hiba a meglátásodban.

Ez a rinyálás pedig szánalmas,hogy "mert bezzeg az izmosak...". Menj el kondizni,vagy ha nincs pénzed,akkor kezdj el fekvőtámaszozni,guggolni,stb. és tegyél érte,hogy izmos legyél és ne rinyálj arról,hogy nem vagy megelégedve magaddal!Az izom nem magától jön,hanem rengeteg belefektetett munka árán lesz az ember izmos.

2013. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Roscher! (23:15)

Első edzésen mégis mit kellett volna teljesítenie? Majd hozzászokik.

Én is amikor váltottam küzdősportra,cingár fiúk lealáztak.

3 hét múlva viszont már beleszoktam,és simán lehagytam őket,pedig ők 2-3 éve csinálták.

Szval. ez még nem perdöntő.

2013. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az izmok önbizalmat is adnak, én izmos jófiúnak készülök :DD
2013. máj. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mindenhol azt látni h most az utóbbi időkben minden nőnek olyan pasi kell aki:

1)ki van gyúrva, de nem túlságosan

2)tetkója van, min egyik kar teljesen

3)minél rövidebb haj

2013. máj. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez így van. én alacsony vagyok, dagadt és ocsmány, szóval nem csoda, hogy egy lánynak sem kellettem a visszataszító külsőm miatt.
2013. máj. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!