Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Volt német cserediák program (ők jöttek ide). Egy német fiúról futtában megállapítottam, hogy egész helyes (a többiek szerint nemigen volt az...). Ő folyton disco zenét üvöltetett (a rosszabbik fajtából) a busz hátuljában, és hozzá énekelt (elég... khm... hamisan). Mi egész úton kértük, hogy legalább ne ilyen hangosan, de csak azért is üvöltette... Na mindegy. Aztán pár nap múlve elkezdtem vele jobban törődni. Élveztem, ha róla volt szó, jó párszor róla beszélgettem, bár azt állítottam, hogy nem szimpi. Mikor az egyik magyar lány megkérdezte tőle, hogy hülye-e (magyarul) annyira sajnáltam őt! Szinte egész végig ő járt a fejemben. Aztán mikor elmentek meg szörnyen hiányzott! Azt hittem, hogy többé nem látom. Aztán ápr. végére viszonylag nem jutott annyiszor az eszembe, beletörődtem, hogy elment (vagy vmi olyasmi). De május elsején visszajött ide valami ifjúsági csoporttal, nem tudom, miért. Szabályosan lesokkolt, mikor megláttam, örültem neki, és majdnem sírtam. Most is minden disco zenéről ő ugrik be, és hiányzik! :( Ez szerelem lenne?

2013. máj. 11. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit belezúgtál. ilyenkor ne érdekeljen sose mások véleménye, ha tetszik, közeledj hozzá, elég gonosz volt tőled, hogy te is azt mondtad, hogy te sem birod. velem is volt már hasonló, mármint hogy belezúgtam egy szlovák cserediákba, és már bánom, hogy nem mondtam el neki, pedig olyan jól elvoltunk.:( ha még visszajön valamikor, szerintem ne hagyd annyiban a dolgot.
2013. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fellángolás...
2013. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!