Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már, hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már, hogy a lány kezdeményezett? Hogy alakultak a dolgok?

Figyelt kérdés
Örülnétek ilyennek?

2013. máj. 12. 10:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Csak nem értem, minek pontozzátok le egymást?

Mikor nem is mondott semmi sértőt, na meg itt a saját tapasztalatát kell leírnia egy embernek - azt meg szerintem ő tudja, nem pedig mások.

2013. máj. 12. 15:20
 12/15 anonim ***** válasza:
Volt, mostani barátnőm is akivel 14 hónapja vagyok együtt és már a menyasszonyom:) meg volt egy másik lány is aki lakótársam volt 2 hónapon át rám akart mászni de nem hagytam magam mert már megvolt a másik barátnőm.
2013. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen és örültem neki! Egy klubban ismertem meg egy társaságban volt. Velemit susmusoltak egy haverommal és utána lesmárolt a csaj. Utána elkísértem haza és útközben nálunk megálltunk és egy jót szeretkeztünk! Még sokáig együtt voltunk! Ha egy csaj tudja mit akar akkor kezdeményezzen! Így mindenki jól jár és nem kell felesleges köröket futni az embernek az udvarlással! Mert ugyebár a nő választ mindig!
2013. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13. a számból vetted ki a szót. Örülök, hogy sok pasi is úgy gondolkozik, ahogy én lányként.
2013. máj. 13. 16:59
 15/15 anonim ***** válasza:
én is így gondolom, kár hogy kevesebb lány gondolja így, nekem sosem lett abból semmi ha én kezdeményeztem, csk ha a lányok
2013. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!