Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ex végig szemét volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ex végig szemét volt, miért hagyta abba hirtelen most, hogy beolvastam neki?

Figyelt kérdés

végig kötsög volt velem, direkt mindig azt tette, amiről tudta, hogy sz.rul esik.

aztán most volt nála kirakva 1 kép a neten, amit le akartam hogy szedjen (velem kapcsolatos)

mindenféle szemét sz.rnak elmondtam, pedig nem szoktam és erre levette.

pedig lazán megtehette volna hogy direkt azért is fenthagyja.

tudom hogy ne foglalkozzak vele blablabla de akkoris kíváncsi vagyok, hogy vajon miért.

letiltottam a bánatos picsbe, szóval visszaírni már nem tudott, nem is akarom

csak az érdekel, vajon most miért nem volt getci


2013. máj. 12. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pont azt várta, mikor telik be nálad a pohár.
2013. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, ha szereti magáról azt olvasgatni hogy okádék és hányadék, akkor lehet ezt kellett volna mondanom neki szex közben is a "szeretlek" helyett, és talán akkor velem marad XD
2013. máj. 12. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!