Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők többségét miért taszítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többségét miért taszítja ha valakinek komoly céljai vannak és miért negatívum a szemükben?

Figyelt kérdés

Két hete ismertem meg egy lányt aki azért szeretett meg - mondta is - mert vannak céljaim és teszek értük,meg mindig vannak új ötleteim és akarom vinni valamire. Ő az első aki így állt hozzám, az életemhez. Pedig volt már dolgom egy pár csajjal. Tőlük mindig megkaptam hogy túl sokat hajtok, meg mit érnek az ötleteim, minek tervezni a jövőt? A legtöbben csak lenézős hangon mondták ha összejött valami: "persze, de te okos vagy" "ja, aki üzletember annak könnyű" vagy a kedvencem "jól megy".

Soha nem dicsekedtem, de amikor kérdezik hogy mit csinálok nem fogok hazudni. Elmondom, hogy délelőtt dolgoztam, délután nyelvet tanultam, aztán besegítettem egy haveromnak, elmentem edzeni és volt egy kis megbeszélés egy másik haverral...ez volt ma, vasárnap. De látszik hogy ez rossz pont a szemükben, mintha gáz lenne hogy lefoglalom magam vagy gáz lenne ha nem "polgári munkahelyem" van. 4-5 dologban benne a kezem, legálisan,adózva és ezekből élek, elég kötetlen de nem vagyok gazdag azért.

De miért rossz pont ez?

24/F


2013. máj. 12. 16:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem értelmes nőt nem taszítja az ilyesmi.
2013. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem rossz pont, de ha az életed más területein nem vagy sikeres (nem kiegyensúlyozott az életed), esetleg elhanyagolod a partnered a kapcsolatban a munka miatt, akkor már sokkal kevésbé szimpatikus vonás.
2013. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szerintem csak azzal erdemes kezdeni akinek ez tetszik... mert akinek ez nem szimpatikus valami nincs rendben :'D ezt lanykent mondom!
2013. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, nekem ez abszolút pozitív tulajdonság lenne a szememben.

Egyébként nekem is hasonló az életvitelem, és a volt baratom azt mondta, hogy néha kisebbségi érzése volt mellettem. Talán nálad is erről lehet szó.

2013. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond,de szerintem tudat alatt nálad előjön egy feljebbrendűségi érzés,egy "totál meg vagyok elégedve magammal" dolog,amit te nem érzel,de a másik levágja a szövegedből,és így reagál.Másik lehetőség ha annyira szerény lennél: irigyek.De inkább az elsőre tippelek.
2013. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Gondolom az jön le nekik ebből, hogy sznob vagy.

Bár szerintem ez egyáltalán nem utal erre, és valóban igaz, értelmes, normális nőt ez nem taszít.

2013. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám,pont ugyanez vagyok.

Kérdező a nők bolondok,semmi se jó nekik,kell az ájfaun,kell a Bömös,kell,hogy menjünk Balira,Bora borára.

De persze arra nem jönnek rá,hogy ezért kőkeményen hajtani kell és nem napi csak 8 órát melózni hanem ha kell sokkal többet,és ez ha tetszik nekik ha nem kevesebb talit eredményezz.

Ne foglalkozz velük,aki ilyen annak semmi célja csak van,persze kell a jó,de úgyhogy nem kelljen megmozdulni és vele legyél egész nap.

Csak az agyukig nem jut el,hogy a karrier sokkal komolyabb dolog,mint,hogy ,,na megvolt a 8 óra,délután 16:00 mehetünk haza".

Ez nem így megy.


Kérdező ne törődj az ilyenekkel,olyan nőt keres aki tudja,hogy a jó élet rengeteg munkával jár.

2013. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Mert a nők azt akarják, a házasságon és családalapításon kívül ne legyen más komoly célod. Önzőek és ostobák.
2013. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ez nem rossz pont, amúgy önmagadért szeressenek, Te ilyen vagy, azért a lányra is jusson időd, N
2013. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna. Én ugyanis ugyanilyen vagyok nőben, igaz 10-zel idősebb vagyok nálad.

De én ugyanezt tapasztalom férfiaknál. Zavarja őket, hogy vannak terveim, vinni akarom valamire az életben. Ahogy te is dolgozom, nyelvet tanulok. Ők meg úgy vannak vele (legalábbis akikkel eddig komolyabb terveim lettek volna), hogy minek azt sem tudom, mi lesz holnap, mi a fenének tervezzek bármit is. Majd lesz valahogy, olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy.

Szóval a másik oldalon is vannak ilyen esetek. És én sem értem, hogy ez miért zavarja őket.

2013. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!