Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők többségét miért taszítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többségét miért taszítja ha valakinek komoly céljai vannak és miért negatívum a szemükben?

Figyelt kérdés

Két hete ismertem meg egy lányt aki azért szeretett meg - mondta is - mert vannak céljaim és teszek értük,meg mindig vannak új ötleteim és akarom vinni valamire. Ő az első aki így állt hozzám, az életemhez. Pedig volt már dolgom egy pár csajjal. Tőlük mindig megkaptam hogy túl sokat hajtok, meg mit érnek az ötleteim, minek tervezni a jövőt? A legtöbben csak lenézős hangon mondták ha összejött valami: "persze, de te okos vagy" "ja, aki üzletember annak könnyű" vagy a kedvencem "jól megy".

Soha nem dicsekedtem, de amikor kérdezik hogy mit csinálok nem fogok hazudni. Elmondom, hogy délelőtt dolgoztam, délután nyelvet tanultam, aztán besegítettem egy haveromnak, elmentem edzeni és volt egy kis megbeszélés egy másik haverral...ez volt ma, vasárnap. De látszik hogy ez rossz pont a szemükben, mintha gáz lenne hogy lefoglalom magam vagy gáz lenne ha nem "polgári munkahelyem" van. 4-5 dologban benne a kezem, legálisan,adózva és ezekből élek, elég kötetlen de nem vagyok gazdag azért.

De miért rossz pont ez?

24/F


2013. máj. 12. 16:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szimpatikus vagy ezek alapján :) volt egy pasi aki nagyon bejött és én is neki csak ő otthagyta az egyetemet,hogy egy mekibe dolgozzon és már évek óta ott dolgozik és semmi célja semmi nem érdekli ezért nem jöttem vele össze.Vagy az exem pl egy gyárba dolgozik diplomával amivel annyira jobban kereshetne csak lusta és nem mer máshol szakmájának megfelelő állást keresni.Pontosan ilyennek kellene lennie a pasiknak mint Te :)
2013. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Utolsó na akkor megnyugodtam,hogy vannak még nők akiknek ez bejön.

És az sem gáz,ha csak hétvégén van időm rá maximum egy-két nap?

2013. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen barátom van, és nagyon büszke vagyok rá. :) Ráadásul rám is ösztönző hatással van. :)
2013. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sok minden függ attól, hogyan mondod el a dolgot. Tegnap a társaságunkban találkoztam egy sráccal, megkérdezte mivel foglalkozom, elmondtam aztán rákérdeztem hogy és ő? Hát komolyan mondom leesett az állam attól amit mondott. Meghallhattam egy monológot arról, hogy ő milyen fontos ember és milyen sokat keres stb.stb. Az jó ha valakinek vannak céljai, de ez az előadásmód :D :D
2013. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A értelmes nőket a céltaanság zavarja, nem az, ha vkinek vannak tervei.

Szerintem eddig szimplán (legalábbis agyilag) kislányokkal ismerkedtél.

2013. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem azzal van a bajuk, hogy céltudaots vagy, hanem hogy nem vagy elég rugalmas, vagy nem tudsz a pillanat örömének élni, ellazulni, csak a jövőre gondolni.

Én is céltudatos vagyok (legalábbis annak tartom magam :D), de zavar, ha valaki túlzásokba esik (pl még azt is megtervezi, hogy mondjuk egy kisebb bulin kivel, mennyit és kb miről fog beszélni).

Nekem fontos, hogy legyen valakiben egyfajta lazaság, hogy elmegy szórakozni, aztán lesz ami lesz.

Nem tudom, hogy te miylen vagy (illetve miylen hatást váltassz ki), csak leírtam hogy szerintem ez is egy lehetőség.

2013. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az én szememben ez nem negatívum, ha valaki így gondolkozik, mint te, sőt :D A korosztályomban a legtöbb fiúnak csak a bulizáson, csajozáson jár az esze (tisztelet a kivételnek). Ha megkérdezed tőlük, hogy mi a céljuk a továbbiakban, a továbbtanulással, munkával kapcsolatban, benyögnek egy "nem tom"-ot... -.- Én olyan pasival nem is kezdenék, akinek nincs normális célja csak a tengés-lengés... Abból nem lehet megélni. Fontos, hogy egy embernek legyenek céljai és tegyen is érte. :) 19/L
2013. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.

12. nem tudom nekem szántad-e a kérdést. De ha igen, akkor a válaszom: nem. Nekem sincs sokkal több időm, csak hétvégén. Ha a hétvégét vagy a valamelyik napját rám szánja az nekem tökéletesen megfelel.

2013. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!