Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejovok neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejovok neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik. Nagyon jól kijövünk. Viszont általában társaságban más lány barátaival szokott beszélgetni. Sulin kívül,ha ketten vagyunk nagyon odafigyel rám. De nem sétál velem,inkább elsiet. Pedig jóban vagyunk. Azt nem tudom pontosan hogy a barátjának tart e. És elég sok lánnyal kedves,úgyhogy nem tudom mit gondolhat.De mondott már félreérthető dolgokat,nagyon mélyen szokott a szemembe nézni és fordult is már vissza utánam folyosón. Csak néha kicsit furcsán viselkedik és nem értem miért meg nem tudom hogy lehet e esélyem nála. Mit gondoltok?
2013. máj. 12. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Valoszinu. :) Valahogy add a tudtara, hogy tetszik neked. Lehet, hogy nem mer lepni, mert nem biztos benne, hogy o is tetszik neked. :)
2013. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!