Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül nincs értelme az életnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül nincs értelme az életnek?

Figyelt kérdés
Sajna olyan külsőm van, hogy sohasem lehet barátnőm. Egyedül meg nincs értelme az életnek.

2013. máj. 13. 18:26
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Nincs csúnya ember, csak igénytelen, ezt fogjátok már fel.
2013. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

"26 év alatt még egy randi sem jött össze, szóval nem hiszek ebben a dologban."


Semmi sem történik véletlenül! :) Az sem hogy eddig még nem jött össze, de nem kell keseregni, ha majd összejön hálás leszel érte, és ez nem csak rád vonatkozik, hanem minden pasira aki emiatt kesereg!

2013. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
#11, mert még nem láttál. B.szhatom az edzést, meg az igényes öltözködést és egészséges étkezést...
2013. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
De van csúnya ember: Itt vagyok én és bizonyítom.
2013. máj. 13. 18:39
 15/40 A kérdező kommentje:
12: De mivel érdemeltem ki, hogy nem lehetek boldog??? Magányosan nem lehet az ember boldog, csak amikor van egy párja. Én még az életemben sosem voltam boldog!
2013. máj. 13. 18:40
 16/40 anonim ***** válasza:
Jó, akkor képet. F_SZ kivan a hisztitekkel.
2013. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 Pain for Pleasure ***** válasza:

De rinyáltok, nekem meg sose volt barátom és nem is lesz, még se sajnáltatom magam itt.

Egyedül is lehet értelmet találni az életnek, a másik meg, nem azért születtünk, hogy boldogok legyünk, viszont akinek sikerül megtalálnia a boldogságot az szerencsésnek mondhatja magát.

2013. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Van csúnya ember. Ismerek egyet és annyira ronda hogy szinte mindenki kiröhögi.
2013. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Erre azt tudom mondani hogy, Ami késik az nem múlik! :)


NE LEGYÉL MÁR ILYEN KISHITŰ!!! Fiatal vagy!

2013. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

19:

26 évesen! Fiatal? Vén vagyok már, nemsokára 27 leszek. Innentől már nincs értelme a dolognak. Csak a munka. Bár szeretem csinálni, de igazából semmi örömet nem nyújt. Nem is nyújthat semmi, mert egyedül vagyok.

2013. máj. 13. 18:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!