Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül nincs értelme az életnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül nincs értelme az életnek?

Figyelt kérdés
Sajna olyan külsőm van, hogy sohasem lehet barátnőm. Egyedül meg nincs értelme az életnek.

2013. máj. 13. 18:26
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb, rátalálsz a párodra. Hülye példa, de azért van értelme: Manuel Uribe, a világ legsúlyosabb embere, aki hat éve nem hagyta el ágyát, feleségül vette négy éve ismert barátnőjét, a 38 éves Claudia Solis-t.


Szóóval. A pasas durván kövér. Aztán? Még is van felesége. Nem is akármilyen.

DE!. ha még se lenne senkid soha, akkor is van értelme az életnek. Járj edzőterembe, a lányok szeretik az izmos srácokat. Használj férfi kozmetikumokat, öltözködj divatosan (előveszel egy újságot, aztán kész, benne van a mai divat)

2013. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Ezt egyébként magadnak beszéled be, folyamatosan azt nyomatod, naná hogy taszítasz magadtól mindenkit! Ezt érzik rajtad!
2013. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Pain for Pleasure ***** válasza:

Szerintem neked az nyújt örömet, hogy itt panaszkodsz egyfolytában.

Egyébként ha 56 éves lennél még akkor is találhatnál párt magadnak, a kor inkább akkor fontos, ha gyereket akarsz, bár nektek férfiaknak ezzel sem kell sietni.

2013. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Én is durván kövér vagyok, meg aztán még alacsony is, és a fejem meg úgy néz ki, mintha valami horrorfilmből jöttem volna.

Egyedül meg nem lehet semmiben sem boldogságot találni. Régebben bár nem gyúrtam, mert azt nem bírok, mást sportoltam. De igazából az sem nyújtott örömet, mert egyedül vagyok. Amíg az ember egyedül van és magányos, semmiben sem találhat örömet.

2013. máj. 13. 18:51
 25/40 anonim ***** válasza:
Ott van Nick Vujicic, végtagok nélkül, szerintem boldogabb mint bármelyikünk, és, nincs elkeseredve, van felesége, gyereke, pedig Ő aztán már jogosan lehetne boldogtalan és nem! Példa mutató pasi!!
2013. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
23: Nem azért taszítok mindenkit, hanem azért, mert valóban így van, és rettentően ocsmány vagyok.
2013. máj. 13. 18:51
 27/40 A kérdező kommentje:
24: Nem nyújt ez sem örömet. Mivel SEMMI sem képes örömet nyújtani az embernek, amíg magányos. Legalábbis én így vagyok vele.
2013. máj. 13. 18:52
 28/40 A kérdező kommentje:
25: Azt ne felejtsd el, hogy viszont cserébe jóképű. Az én arcom olyan ronda, hogy azt le sem lehet rendesen írni. És a lányoknak nagyon fontos, hogy olyan fiúval tudjanak járni, akire ráillik a jóképű jelző.
2013. máj. 13. 18:53
 29/40 anonim ***** válasza:

Volt egy osztálytársam, hatalmas nagydarab fiú, (kövér)

nagyon helyes arccal, nekem is tetszett többek között :)


Márciusban találkoztam vele ugyanaz a nagydarab srác, egy bomba nővel, de olyan nővel... És összejött neki! Azt mondta hogy augusztusban megkéri a kezét :))

Csakhogy okulj

2013. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
29: Már nem azért, ha "hatalmas", akkor nyilván magas. Én viszont olyan arányban állok hastérfogattal és magassággal, hogy előbbi tényleg nagyobb, mint az utóbbi, szóval rám tényleg igaz, hogy könnyebb átlépni, mint megkerülni. Továbbá írtad, hogy helyes arca van. Nekem viszont ocsmány arcom van, és még egy lánynak sem tetszettem, aki élőben látott.
2013. máj. 13. 18:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!