Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » UTÁL engem, mert egy f. sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

UTÁL engem, mert egy f. sz vagyok én viszont szeretem őt, vissza tudnám fordítani?

Figyelt kérdés

Nem rég óta ismerem őt, kb 4 hónapja költöztek ide M.o-ra külföldről. Suliban megláttam,megtetszett,ráírtam facebookon,elkezdtünk dumálni,egyre többet,élőben is, egyszer megcsókoltam,eléggé meglepődött, de viszonozta, nem akartam semmi komolyat,csak szórakozni egyet,aztán valahogy szerelmes lettem. Nem kerestem hetekig mert át kellett gondolnom a dolgokat,addig más csajokkal kavartam,egyikkel le is feküdtem,hogy elfelejtsem őt. Nem sikerült,úgy láttam jobbnak,ha inkább bevallom magamnak. Csomószor elhívtam találkozni, de soha nem jött, tök furcsa volt,nem olyan mint régebben,nem értettem miért. Csomó célozgatást tettem neki,de nem reagált rá semmit. Barátilag dumálgattunk, sok nőügyembe is beavattam,de szerintem nem esett neki sz.rul,vagy valami,mert csak mosolygott rajta. Aztán suliban félrehívtam,el akartam neki mondani, de végül nem tudtam,próbáltam megcsókolni,de elfordult. Jó ideig megint nem kerestem,hiszen nem volt rám kíváncsi, én meg addig másokkal elvoltam. Nem bírtam tovább elmondtam neki hogy szeretem. Nevetett egyet meg hogy mást b.sszak át ilyen dumákkal. Mondhattam bármit hogy igaz meg hogy higgyen nekem nem hitte el. Találkozásnál inkább fel se hoztam a témát inkább meg se próbáltam megcsókolni,barátként viselkedtem meg ő is. Találtam egy másik csajt megint hogy legyen addig valaki Aztán elhívtam motorozni de azt mondta hogy kizárt meg felejtsem el. Tudom hogy gyökér voltam,de tudnék még valamit csinálni? Vagy hagyjam inkább? Szerintetek ő érez irántam valamit?

17F


2013. máj. 13. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit sem érez, megnyugtatlak.
2013. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kerestem hetekig"

"más csajokkal kavartam"

"egyikkel lefeküdtem"

"Találtam egy másik csajt megint hogy legyen addig valaki "


Ezek után sokmindent érezhet,de szerelmet nem,a ziher.

2013. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ezekről ő nem hiszem,hogy tudna.
2013. máj. 13. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Probáld vissza szerezni a bizalmát. :) Ha szereted nem adod fel ilyen könnyen, harcolsz érte. Sok sikert!! :D Vigyázz majd, hogy ne csalodjon benned. :)
2013. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod visszafordítani.
2013. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sehogy? :/ Valahogy muszáj,ő az első akibe tényleg szerelmes vagyok,nem tudtam hogy viselkedjek,és ha elmondanám neki őszintén miért csináltam?
2013. máj. 13. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:
MESTER! Taníts kérlek,hogy én is ilyen nagy nőcsábász legyek (15/f)
2013. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!