Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő már miért lenne ronda? :O...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő már miért lenne ronda? :O Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Ő egy random lány akit a google az ugly girl keresőszóra ad ki.

Tény, hogy nem egy Megan Fox, de egyáltalán nem ronda. Átlagos csaj, de még az átlagosak között is a középrétegbe, esetleg a szebbek közé sorolnám.


A másik, hogy itt gyakorin kitett egy pasi képet, és azt írták, hogy ronda. Egyáltalán nem volt ronda! Simán úgy nézett ki, hogy ha belsőre megfog, akkor a külseje sem jelent semmi olyat, amit "fel kéne dolgozni" esetleg! (mármint úgy feldolgozni, ahogy írjátok - hogy dolgozzam fel, hogy csak csúnya nőm lehet?)

Jó, a haja elég idétlen volt, de az arca nagyon is rendben volt, a teste is(bár nem volt kigyúrt...nem csak izmosan lehet szép az ember)... a hajon meg nagyon hamar lehet változtatni!


Eddig nem hittem el a csúnya pasis kérdéseket, de most már simán el tudom képzelni, hogy a lányok kicsúfolják a fiúkat, mert olyan magas a mércétek, hogy az hihetetlen.


Nálam még nem is az van, hogy beérem kevéssel, ha nem magas, izmos adonisz csóka próbálkozik be, mert én egyáltalán nem tartom kevésnek az ilyen átlagosnak vagy rondának mondott embereket. A szememben egyszerűen nem rondák, na...


Különben meg nem tudom, hogy a fenti csaj meg a gyakori kérdéses csávó a képpel miért rosszabb, mint a suliban a menők. -.-"


17/L



2013. máj. 15. 16:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Latnál engem :D
2013. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem csúnya ez a lány.
2013. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Rondának nem ronda a lány, aki a képen van, de nem épp előnyös képet sikerült róla csinálni.
2013. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

1. Küldhetsz privit. :D Tuti nem lehetsz ronda.

2. Végre egy normális ember!

2013. máj. 15. 16:33
 5/28 A kérdező kommentje:

3. Igen, neked is igazad van. :)

Nem véletlenül külön művészeti ág a fotózás, és nem véletlenül tanulnak a fotósok is iskolában, mielőtt munkába állnak. Na meg az is számít, mennyire fotogén az illető. :)

2013. máj. 15. 16:33
 6/28 anonim ***** válasza:

Aranyos csaj!

Tipikus NEXT DOOR GIRL. A szemüveg bénán áll rajta, és le van csukva félig a szeme. Ennyi!!!


Kérdező, ha kétségeid vannak afelől, hogy szép csaj vagy-e vagy ronda, akkor szívesen várok egy képet rólad is!


F23

2013. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Dreed ***** válasza:

Szerintem ebből sok kérdésre választ kapsz, igaz ez nőkre és férfiakra is.lehet hogy nem teljesen ide vág,de a mondanivalóját ki lehet szűrni,És eléggé illik a mostani társadalomra.


"A nők állandóan kábítanak,

A szerelem mámorával ámítanak.

Mikor belenézek kifejezéstelen arcodba,

Ott állok egymagam, a szavakkal dacolva:


"Ha bölcseletet mondok, azért nézel le, mert okoskodok,

Ha pedig hülyeséget, azt hiszed, akarom tőled a szüzességet."


Régen a lovagok az udvaron énekeltek,

Ma a lányok a bulikban émelyegnek.

Mit gondolsz, mit jelent ma a kapcsolat?

Nem keresel mást, csak a saját hasznodat!


Csalódott, összeomlott emberré váltál,

mert a hamisságtól ennél többet vártál.

Öröm helyett könnyekkel küszködsz,

A saját hibáidért másokra köpködsz.


Tekints magadba, hallgass a józan eszedre,

Ne engedd, hogy mások rábeszéljenek ezekre.

Ha nem így teszel, nem leszel más, csak egy szolga,

Akit mindenki beletiporhat majd a porba.


Csomó lehetőség mellett mész el vakon,

Ezért érzed magad rosszul minden napon.

Nézz bele végre a másik szemébe,

Ne élj már többet ebbe a mesébe!"

2013. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik ronda nő/férfi, ízlések és pofonok kérdése. Valakinek ez valakinek az jön be.
2013. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ronda a lány, csak úgy van beállítva, és sminkelve, hogy előnytelenül hasson a kép
2013. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

6. Így van.


A gyakori kérdéses csávó, akiről írtam is azért tűnhet rondának,mert a haja nem illett az arcához, és eléggé le is volt nyalva neki. Na de tegyünk már különbséget aközött, hogy valakinek tényleg taszító a külseje, vagy csak annyi, hogy marhára előnytelenül öltözködik vagy rosszul vág hajat.

2013. máj. 15. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!