Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ami történt az én hibám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ami történt az én hibám is, vagy csak az ővé? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval elmentünk egy buliba és eléggé sokat ittunk. Az egyik ismerősöm felajánlotta hogy haza vissz, mert hogy ő csak két pohárral ivott. Kb három hete ismerem a srácot mindig rendes volt, kedves előzékeny. Így bele mentem. Csakhogy nem egyenesen haza vitt hanem ki a város szélére. Olyan sötét volt hogy semmit se láttam. Szédültem és alig bírtam nyitva tartani a szememet. Éreztem hogy megcsókol és benyúl a blúzom alá. Nem akartam de nem volt erőm ellen állni. Így csak hagytam hogy azt tegyen amit akar. Miután végzett haza vitt. Én meg azóta azon töröm a fejemet hogy most ami történt az mi is valójában. Hiszen nem mondtam ki hogy nem akarom, de azt se hogy igen. Igazából nem akartam de olyan részeg voltam hogy beszélni se volt erőm. Úgy érzem ami történt az főleg az én hibám. Nem kellett volna elmennem vele, ellenkeznem kellett volna. Azóta már találkoztunk egyszer és úgy tett mintha mi se történt volna.
2013. máj. 16. 12:03
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Ettől jobbat is kitalálhattál volna!
2013. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében megerőszakolt. Máskérdés, hogy magadról se tudtál, így ellenkezni se nagyon, de attól még gondomlom nem akartad.
2013. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
53%
Hát nem tudom mit lehet erre írni. Őszintén már ha nem kamu akkor igen egy kis hülye vagy. Az ami történt pedig a te hibád is. Minek ültél be a kocsiba? Vagy talán tudtad hogy mi fog következni. Legalább jó volt?
2013. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

A te hibád, hogy annyit ittál hogy eszednél sem voltál.

A te hibád, hogy beszálltál egy idegen kocsijába.


Az ő hibája, hogy kihasználta a helyzetedet. Egy aljas, gerinctelen húzás volt, férfi ilyet nem tesz.

2013. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy igazatok van, én is olyan hibás vagyok mint ő. De akkor se volt joga azt tenni amit tett. Most eléggé össze vagyok zavarodva. Mindegy ami történt megtörtént, még szerencse hogy szedem a fogamzásgátlót. Megpróbálom elfelejteni és élni tovább az életemet. Elvégre csak szex volt nem olyan vészes a dolog.
2013. máj. 16. 12:17
 6/28 anonim ***** válasza:
55%
Igaz, hogy ocsmány dolog a pasi részérül.. De úgy kell neked. A fenének iszol annyit, hogy ne bírjál magaddal. Egy lány részéről főleg undorító viselkedés!
2013. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Próbálom elképzelni milyen lelkivilággal élhet olyan ember, akinek történtekről az a véleménye, hogy "csak szex volt nem olyan vészes a dolog". Hmmm...
2013. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
velem történt hasonló. Vakrandi. Srác értem jött autóval, elmentünk iszogatni, aztán kértem, hogy vigyen haza. Hazafelé letért egy erdős részen. Akkor még nem volt gond. Beszélgettünk. Aztán elkezdett erőteljesen nyomulni. Először hárítottam, aztán egyre erősebben bánt velem. Kihalt rész volt. Így én döntöttem, hagytam magam megdugni, mert féltem. Utána hazavitt, egy szót se szólt, kitett a ház előtt, nem is köszönt. Borzasztó volt, azóta eltelt 8 év, de sose felejtem el...
2013. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Buli volt és nem csak én ittam alkoholt. Igen igaz hogy nem kellett volna annyit innom, de nem gondoltam volna hogy ez lesz. Hiszen nem teljesen idegen a srác már ismerem három hete. Igen csak szex így fogom fel mert így könnyebb mintsem azon agyalni hogy megerőszakoltak és milyen mocskos vagyok. Így csak szexnek gondolom és kész. Nekem meg az a furcsa hogy ez a mai társadalom a nőket hibáztatja ilyen esetben is, pedig inni bulizni nem bűn sőt más kocsijába beszállni se az. Csak irtó nagy ostobaság ez tény. Visszont kihasználni a helyzetett és vissza élni vele az már bűn. Én erős vagyok lelkileg és túl fogom élni. De sajnos vannak akik nem képesek erre. Ilyet egyetlen férfi se tehetne meg. Egy biztos legközelebb óvatosabb és körültekintőbb leszek, és többé nem iszom anyit. Habár eső után köpönyeg.
2013. máj. 16. 12:29
 10/28 anonim ***** válasza:
83%

itt a kulcsmondat: "nem kellett volna annyit innom".

általában a "nem kellett volna..." az oka mindennek. "előre kellett volna gondolkodni" csak egy kicsit. az már segít.


én nem téged hibáztatlak azért, mert tulajdonképpen kihasznált egy srác. tisztességes ember ilyet nem tesz, szerintem. most már tudod mit kell tenni legközelebb, mielőtt buliba mész. van, aki a saját kárán tanul, és az azért elég jó lecke.

2013. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!