Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most csak barát akar lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak barát akar lenni vagy többet akar?

Figyelt kérdés
9.es vagyok és van egy fiú az évfolyamon. Év elején nem voltunk annyira jóban hisz még nem ismertük egymást. aztán februárban nagyon jóban lettünk. Viszont ő márciusban összejött egy csajjal (akivel régen egy suliba jártam). Aztán meg egyszer bevallottam neki h eléggé tetszik és utána még sokkal jobb barátok lettünk mindennap beszélünk szinte fészen is meg élőben is. Egyszer elhívott a dunapartra h talizzunk és én el is mentem nagyon jó volt jól éreztük maguk aztán 3 nap múlva megint taliztunk és akkor is egész jó volt. Viszont akkor csak úgy hirtelen megcsókolt (úgy h még barátnője volt)! 2 hét múlva szakítottak a barátnőjével,de nem miattam mondta mert megkérdeztem. azóta nem beszéltünk a csókról meg ilyenekről de nagyon jóban vagyunk még mindig és ma meg mondta h azért én is mennyek oda hozzá többször ne csak ő hozzám mert nem akarja h mindenki azt higyje bejövök neki... de most fogalmam sincs mivan egyszer megcsókol egyszer meg mondja h am egyátalán nem jövök be neki... nem értem a fiúkat! (16/L)
2013. máj. 16. 21:36
 1/1 anonim válasza:

bátrabban már na.. -.-

szedjétek szépen össze magatokat, tudja mindenki, hogy mit szeretne és ha mindketten benne vagytok, legyetek együtt.. semmi bonyolult nincs ebben.

2013. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!