Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még normális lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális lányok?

Figyelt kérdés

normális=nem iszik, nem cigizik, nem féltékeny, nem nyávog, van némi humora, esze, és mindenről lehet vele beszélni.


Hol vannak ilyenek?


Ismerek többet, kezdetben mindenki tök normális, utána meg meggajdulnak.

Van aki aztmondja h rendes, meg nem a pénzre hajt, meg hogy szép és senki sem próbálkozik. ÉN próbálkozok, de sda:SA:AS: Nem értem! Holott minden héten inni jár.


Van akit csak a lovak érdekelnek, ha más a téma, akkor nem szól hozzám.



#lány #normális #rendesnőkeresődetektor
2013. máj. 17. 02:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A lovas csajjal mi a probléma? Űzhetitek lovaglópózban pl.
2013. máj. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
vannak,még akár itt az oldalon is,ne add fel,ismerkedj bárhol bármikor,bárkivel.
2013. máj. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
lovas csaj is néha ilyen néha olyan, néha kedves, néha köcsög, néha veszi a humort, néha aztmondja álljak le.
2013. máj. 17. 02:28
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

Egyszer, valamikor régen egy tökéletes férfi és egy tökéletes nő találkozott. Tökéletes udvarlás után tökéletes esküvőjük volt. Az életük együtt természetesen tökéletes volt. Egy havas karácsony este, ez a tökéletes pár az autójával ment egy kanyargós úton, amikor észrevettek egy szomorú alakot az út szélén. Mivel tökéletes pár voltak, megálltak segíteni. A Télapó volt egy nagy halom ajándékkal. Mivel nem akarták, hogy bármely gyermek csalódjon karácsony este, a tökéletes pár felvette a Télapót és a játékait az autójukba. Hamarosan össze-vissza autókáztak, hogy kézbesítsék az ajándékokat.

Sajnos a rossz (vezetési) körülmények miatt a tökéletes pár és a Télapó balesetet szenvedett. Csak egyikük élte túl a balesetet.

Ki volt a túlélő?


...


A tökéletes nő élte túl.

Ő az egyetlen, aki létezett eredetileg is.

Mindenki tudja, hogy nincs Télapó, és nincs olyan dolog, mint tökéletes férfi.

---

A nők hagyják abba az olvasást itt, ez a vicc vége.

---

A férfiak gördítsenek tovább.


Szóval, ha nincs tökéletes férfi és nincs Télapó, a nőnek kellett vezetnie. Ez megmagyarázza, miért szenvedtek balesetet.

Ha már itt tartunk, ha nő vagy és még midig olvasol, ez szemléltet még valamit: A nők sosem hallgatnak arra, amit mondanak nekik...

2013. máj. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát a cigi az tényleg az ördög műve. Annyi rendes, jó csaj van csak ne füstölnének. Próbáltam megszokni sokszor, de a ruháján, haján mindenhol aza füst :(((
2013. máj. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Még nem voltál szerelmes, és főleg úgy nem, hogy viszonozták is.
2013. máj. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
korod?
2013. máj. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
41%

Ez a rendszer (is) hülye p*csákat nevel. Nagyon nagyon sokat kellett keresnem amíg találtam egy normálisat. Most 15 év után gyermekeim anyja, és még mindig szeretem.

Szóval ne add fel, sokat kell "kukázni" mire "összeguberálsz" egy rendes lányt a sok hulladék közül.

2013. máj. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

12 éveske megmondta a frankót, holott azt sem tudja, mi fán terem egy normális kapcsolat. Bravó!


Remélem, hogy vannak még normális nők, mivel már három csalódáson vagyok túl, és szeretnék megállapodni valaki mellett, családot alapítani.


28/F

2013. máj. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Emberek ***** válasza:
Igen vannak még normális lányok. Ilyen pl.: a barátnőm is. Nem dohányzik (emiatt még kaptam is, hogy meséltem, hogy cigiztem egy ideig), és nem iszik rendszeresen. Nem állítom, hogy tökéletes, de nekem pont így jó, ahogy most van
2013. máj. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!