Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélye annak hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye annak hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap lefeküdtünk a baarátommal de előtte úgyis megujazott,hogy lesz**tam ő utána fogdosta és utána ujjazott,viszont szex közbe nem védekeztünk de nem ment belém és elég hamar elment nemis volt utána több menet.Aggódom mert 20.án kell megjönnie és ilyenkor már görcsölni szoktam de most semmi..Van esély a terhességre?
2013. máj. 17. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ha nem védekeztek simán lehetsz terhes attól függetlenül hogy beléd élvezett-e,az előváladéktól is teherbe lehet esni

nem ártana beülnöd biológia órára

2013. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
sokszor csináltuk már így de nemvolt baj blőle
2013. máj. 17. 13:42
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán az érv. Sokszor átmentem már a piroson, és még nem ütöttek el.
2013. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jah, és igen, simán lehetsz terhes, sőt, ha folytatjátok, előbb utóbb leszel is.
2013. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Édesistenem... kérdező: inkább olvass biológiakönyvet, vagy valami szakirodalmat a szex helyett. Ha tegnap szexeltél akkor még SEMMI de SEMMI tüneted nincs és nem is lesz pár hétig.
2013. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nincs pénzetek gumira?
2013. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

hát fáj a mellem..

de van pénzünk rá:)

2013. máj. 17. 13:59
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem használjátok?
2013. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

mert anélkül sokkal jobb .. de többször használtuk mint hogy nem.

amúgy gondolom a tünet azlenne ha 20.án nemjön meg.

2013. máj. 17. 14:09
 10/17 anonim ***** válasza:
Van... Én minimum 80-90% esélyt látok a dologra. Gratulálok, majd legközelebb felelősségteljesebbek lesztek.
2013. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!