Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt bevonzom magamnak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt bevonzom magamnak, vagy ennyire szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy osztálytársam középiskolában(nevezzük A-nak),akit nagyon szerettem,viszont nem foglalkozott velem.Depressziós voltam,lefogytam,minden bajom volt.

Végre leérettségiztünk,elmentünk külön iskolába és azt hittem minden happy lesz.


Most van egy osztálytársam(B),akivel az elmúlt 1 hónapban elég sokat beszélgettünk.

Minél többet beszélgetek vele,annál inkább úgy érzem,hogy olyan,mintha A-val lennék.Nem hasonlítanak egymásra,viszont a belső tulajdonságaik szinte teljesen megegyeznek.Többször előfordult már,hogy A nevén szólítottam.Stb...


Próbálom elkerülni a vele való társalgást(annak ellenére,hogy jó érzés vele beszélgetni),de Ő mindig megkeres,ír,felhív,mert azt mondja,hogy én őszintén érdeklődöm és odafigyelek rá nem csak illedelmességből kérdezek meg tőle valamit.A-nál pontosan ugyanígy történt minden.Vele elkezdtem komolyabban beszélgetni,barátok lettünk,én szerelmes lettem,Ő pedig nem tudott rám nem barátként tekinteni.


Szerintetek elmondjam neki?Vagy most mégis mit csináljak?



2013. máj. 17. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
B-nek elmondani, hogy A-ra hasonlít. Ha tetszik, akkor mondd el neki. Mi baj lehet belőle? Maximum azt mondja, hogy bocs, ez neki nem fér bele, de ha felnőttként viselkedtek ezen túl fogtok lendülni.
2013. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is ezt tartom a legésszerűbbnek,de valahogy nem voltam biztos abban,hogy mit csináljak.

Mert ha nagyon kerülöm,akkor azt hiszi valami bajom van vele,vagy megsértett...


Köszi a választ!

2013. máj. 17. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
A-t felejtsd el és légy boldog B-vel szerintem.
2013. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog merül fel bennem:

1. neked ez a típus a zsánered (vagy te vagy az ilyen típusú pasiké). Egy cimborám pl ösztönösen ért a sérült önérzetű nők nyelvén, mindig ilyen barátnőt talál magának. Ő is csomószor panaszkodott, hogy miért mindig ilyen depressziós nőkkel hozza össze a sors, de a véletlennek semmi köze ehhez, egyszerűen vonzzák egymást.


2. nem is hasonlítanak egymásra, csak még mindig A körül forog az agyad, ezért minden pasijelöltben őt látod, mindenkit hozzá méregetsz. Egyszer a párommal nagyon a szakadék szélére sodródott a kapcsolatunk, és eléggé beleesett egy fickóba. Bár nagyon kiborultam, mégis tudtam, hogy van még értelme küzdeni a kapcsolatért, mert egyszer elmesélte, hogy valami megdöbbentő módon hasonlítunk egymásra, majd a személyes ismeretség egyértelműen bizonyította, hogy egy kicsit sem vagyunk hasonlóak. Egyszerűen megtalálta az első fickót, akibe egy hozzám hasonló fickót képzelt el, és akihez nem társult a konfliktusok és veszekedések fájdalma.

2013. máj. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
B-nek szintén van barátja,akit nagyon szeret.
2013. máj. 17. 16:56
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez nekem is megfordult a fejemben,amiket leírtál.Csak egyenlőre nem tudom eldönteni melyik opció áll fenn.

Köszi a választ!

2013. máj. 17. 16:58
 7/8 anonim válasza:

Ez első gondolat ami az eszembe jutott mikor elolvastam amit írtál, hogy tuti a Coffee Prince-ből szedted ezt az A,B jelölést.

Na de viccet félre téve szerintem is mond el B-nek a dolgot és lesz ami lesz. :)

2013. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi az a coffee akármi,csak mivel nem akartam a keresztnevük kezdőbetűjét kiírni,így ez jutott eszembe.


El fogom neki mondani,mert ha nem mondom el,akkor csak rosszabb lesz.

Köszi a válaszokat!

2013. máj. 19. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!