Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha rágondolok arra, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rágondolok arra, akibe szerelmes vagyok, miért szorul össze a gyomrom?

Figyelt kérdés
( nem kell a hülye válasz, hogy mert hánynod kell meg hasonlók:) )Arra gondolok, hogy érzem, hogy ő kell nekem, ez miért van? Milyen folyamat megy le az emberekben ilyenkor? Ez azért van, mert tényleg van lelkünk vagy ezt az agyunk teszi?
2011. szept. 5. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én akkor érzek ilyet, ha meg akarom dugni...
2011. szept. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MákosLajos ***** válasza:
ez csupán a hormonháztartásod felborulása nyugi elmúlik :D
2011. szept. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha rá gondolsz, akkor elméletileg ugye, izgatottabb leszel, amit a mellékvese fokozott adrenalinkiválasztással hálál meg. Ez azt jelenti, hogy mintha valamiféle veszély elől akarnál menekülni, a vér a végtagokba áramlik (ezért kezdenek el remegni), és elvonódik azokról a helyekről, amiknek nincs közvetlen feladata a mozgásban (pl torok- összeszoruló torok, gyomor- összeszoruló gyomor).

Oké, nem vagyok orvos, szóval, lehet hogy tévedtem, de valami ilyesmiről tanultunk suliban, bár ne vegyél mérget erre. Én személy szerint igenis hiszek a lélek létezésében, és biztos vagyok benne, hogy az érzelmi reakciókkor fellépő hormonális változásokat igazából a lélek indukálja. :) A test reagál a lélek tetteire... ^^ A szerelmet nem lehet csak kémiával és biológiával leírni, ahogyan semmilyen más érzelmet sem. Persze, vannak olyanok, amelyek ösztönösen bennünk vannak, és a túlélést szolgálják (félelem pl, meg hasonlók), de vannak olyanok is, amelyek a legkevésbé sem szolgálnak semmi magasabb célt (sértettség pl.) Én ebben többé-kevésbé bizonyítva látom a lélek létét, bár rám sokan mondják, hogy naiv és menthetetlen álmodozó vagyok, de nem tehetek róla, ilyen romantikus jellemnek születtem... :) ^^

2011. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!