Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg kérdezzem tőle vagy ne? 18/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kérdezzem tőle vagy ne? 18/f

Figyelt kérdés
Egy lánnyal beszélgetek kb 3-4 napja,de egy suliba járunk.Én úgy érzem hogy lehetne köztünk valami és mondta is hogy találkozna velem szívesen,de nem tudom eldönteni hogy most egy jó barátság kezdete alakul ki vagy randi lesz belőle mert közbe ilyeneket ír nekem hogy ilyen pasival találkozik,most itt volt egy pasival meg ott..csak nem akarok rá kérdezni hogy lehet e köztünk valami mert mi van ha túl korán kérdezem meg és elrontom az egészet,de viszont nagyon zavar hogy lehet hogy nem is lehet köztünk semmi és ennyit beszélgetek vele :S
2013. máj. 18. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég "friendzone" gyanús a dolog. Ezt még frissibe kéne tisztázni. Viszont vicces, hogy egy suliba jártok és most "tervezitek", hogy találkoztok. :D
2013. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de hogy tisztázzam vele?
2013. máj. 18. 18:14
 3/5 Sonmi ***** válasza:
az is lehet, hogy csak kelleti magát..
2013. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdetnek találkoznod kéne vele személyesen. Aztán esetleg elhívni randira, ha kiderül, hogy az nem az (mert gondolom nem).
2013. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy tetszel neki és csak azért beszél más fiúkról hogy féltékennyé tegyen , vagy csak szimplán barátként gondol rád . Szerintem mond el neki te mit érzel még mielőtt késő lenne és összejönne valakivel .És ha el is utasít még lehettek barátok , ez attól függ mennyire érzitek majd kínosnak a helyzetet .
2013. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!