Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, lehet nálatok némi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lehet nálatok némi esélye egy ilyen srácnak?

Figyelt kérdés

19 vagyok, úgy 80 kg, 185 magas, (arcra úgy átlagban 23ra tippeltek akiket eddig megkérdeztem.:D)

Gyúrok egy ideje, nem vagyok izmos, inkább kicsit sportosnak mondanám magam, nincs rajtam semmi felesleg stb.

Ja és még nem volt barátnőm csak 1-1 csók, de azt nem könyveltem el sikerként....... Eléggé "félénk", gátlásos vagyok, de ezt általában nem mutatom ki. Ha egyedül vagyok egy lánnyal (ami elég ritka) sokkal gátlástalanabb vagyok, ennek ellenére még nem jött össze semmi, nem tudom hol cseszhettem el. Társaságban is hamar fel tudok oldódni. (csak órák kérdése :D)

(hobbim a bringázás, csak így zárójelesen.)


Képet nem szeretnék feltölteni, sry nem szeretném hogy bárki is felismerjen. :D

Nem tudom mire elég ennyi infó, de..... vélemény? :D


2013. máj. 19. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:

":D" ":D" ":D" Ne feszengj már olyan sokat, az taszítja a csajokat.

Van esélyed, nyilván. -.-

2013. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem feszengek :D
2013. máj. 19. 12:27
 3/10 A kérdező kommentje:
Az gáz ha valakinek jó a humora? Én konkrétan bármiből viccet csinálok és nevetek rajta. :D
2013. máj. 19. 12:28
 4/10 anonim ***** válasza:
nyilván van esélyed:))
2013. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy lenne! :D Inkább kár,hogy nincs sok ilyen srác.:(
2013. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem. Mert gátlásos vagyok. Egy nőnek férfi kell. Egy macsó, jóképű, kisportolt testű férfi, aki meg akarja dugni őket.


Nem egy félénk kisfiú...

2013. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért nem jöttek össze a dolgok, mert

1. gátlásos vagy

2. találsz eltitkolsz valami rossz tulajdonságot :3


Amiket leírtál, a legtöbb csajnak bejönnek, még a válogatósaknak is.

2013. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rengetegen ilyen srácról álmodoznak :)
2013. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez hazugság! Semelyik lány sem ilyen srácról álmodik...


Én is ilyen vagyok. Akkor hogyan magyarázod hogy sem én sem a kérdező nem kapós a lányoknál?


ne is mondd... tudom: rossz lányoknál, és rossz helyen próbálkozunk :)


ha nem diszkóba szeretnénk ismerkedni, plázacicákkal akkor lenne barátnőnk... (irónia)

2013. máj. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a diszkóba megismerkedek valakivel dologban az a gáz hogy nem ismered meg igazán a másikat , de ha tényleg olyan lányt szeretnél találni aki szeret és elfogad olyannak amilyen vagy fogsz találni csak várnikell és majd amikor nem is gondolnáf csak jön
2013. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!