Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nézzem el ezt a srácnak? 19l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézzem el ezt a srácnak? 19l

Figyelt kérdés

Ha valakivel chatelek facebookon, mindennap beszélünk, de csak este (napközben is ráérne valamikor biztosan.. mert otthon van hétvégén, vagy hétköznap délután) későn jön és ha jön, akkor is sokszor 10 percenként ír..

Örüljek, hogy jön, mindennap beszélünk, és nézzem el ezt, hogy mást csinál közben vagy ne beszéljünk inkább ilyen sűrűn, mert ezzel lejáratom magam?

Mit akarhat? Mert ha megakarna szerezni, akkor nem tudom miért ilyen bunkó, ha meg nem, akkor miért ír mindennap?

19l



2013. máj. 19. 18:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
baszélgess' mással is
2013. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
más fiúval? :D
2013. máj. 19. 20:38
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem teljesen világos számomra, hogy miért nem találkoztok és beszélgettek személyesen. Párommal két dologra gondoltunk így hirtelenjében:

1. egy gyökér, hogy hét hónap után még mindig nem képes üzengetésen túl más teljesítményt felmutatni. Ez esetben kifogyott a beszédtémából és ezért ritkulnak az üzenetek.

2. van barátnője, akivel jól elvan napközben, este pedig téged fűz.

28F

2013. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Havonta-másfél havonta találkozunk.. én sem értem miért ilyen ritkán.. akkor is csak séta, vagy plázáztunk. A telefonszámát pedig nem adta még meg.. Ezt sem értem. Volt hogy elkértem, és azt mondta majd másnap találkozón adja meg, (kérdeztem miért, elvileg nem tudta fejből.) Nem így lett, találkozón nem mondtam neki akkor, és ő sem adta meg magától. Azt viszont tudom, hogy a hűtlenséget utálja, ha elmeséltem neki, hogy egy ismerősöm megcsalta a barátját, ki volt akadva. (még kérdést is írt ki gyakorira, hogy miért ilyenek a nők, csak nem tudja, hogy tudom.. :D ) Szóval ő csak nem tenné meg :(
2013. máj. 20. 01:00
 15/16 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.

Nagyon naiv vagy, ha így gondolod. Simán megcsalhat attól még, hogy neked ki van akadva ilyen témával kapcsolatban.

Ha mégsem csal meg, akkor viszont komoly érzelmi problémái vannak, szóval én mindenképp húznám a nyúlcipőt a helyedben.

28F

2013. máj. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. máj. 21. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!