Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? (KÉP)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az alakom? (KÉP)

Figyelt kérdés

Milyen 17 évesen?

Mert volt aki azt mondta vékony vagyok...szerintetek? :D


[link]


2013. máj. 19. 23:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Összességében jó, egy kicsit puhány. Rendszeres mozgással, masszázzsal 1-2 hónap alatt igazán jó testű csaj lehetnél.
2013. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
ha nagyon kritikus akarok lenni akkor gyorsan állj neki ezdeni még fiatal korban amikor nem dolgozol, csak suliba jársz délután otthon vagy és sok szabadidőd van ilyenkor kell hozzászoktatnod magad a sporthoz mert még könnyebben az életed részévé tudod tenni ha már melózol 8-10 órákba rohansz mindenhova már nehezebben szánnád rá magad a mozgásra....amúgy kiscit laposka vagy nem igen láttam kirajzolódni konkrétan sehol az izmokat amit én mindig nézek és tetszik nekem viszont még csak 17 vagy én is hasonló korban kezdtem el edzeni tehát még sokra viheted ha van benned elhatározás :)
2013. máj. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
szia mikor állt fel utoljára a mellbimbód?
2013. máj. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Dugni való... :)

Kicsit sportosabban jobban néznél ki! :)

2013. máj. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
van rajtad egy kis felesleg ami úgy eloszlik, sztem is puhány vagy, de ez lehet a táplálkozásodtól is(a zsírosodás). De tudnál változtatni mozgással és életmódváltással
2013. máj. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Tökéletes. :*
2013. máj. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kicsit tényleg vékony vagy, de még nem vészes! Viszont fogyni semmiképpen ne akarj!!!
2013. máj. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

mert vékony vagy, rád férne még a zsír de nekem jó lennél, ilyeneken nem kell fenn akadni ha kedvelsz vkit

f19

2013. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!