Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek van velem a pasi ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek van velem a pasi ha mást szeret?

Figyelt kérdés

Én őt szeretem mondjuk de ezt nemtudja.Ő viszont tudom hogy másba szerelmes egy régi barátnőjébe .. de nekem letagadja hogy szereti:) Pedig a barátjának is elmondta énmeg azzal beszélgetek meg olyanokat ír ki fb.re hogy minek vágyakozik olyan után akinek ő nemkell...

Engem ez nagyon idegesít.

Közbe velem találkozgat,ölelget smárolunk ,összebújunk ha úgy van le is szoktunk feküdni..már megbeszéltük hogy szinte együttvagyunk..mert hogy neki fontos vagyok,de ugye ez nem azt jelenti hogy szeret.

Én moost akkor arra kellek hogy ne gondoljon arra a csajra szóval pótlék vagy hogy legyen kivel szexelnie?

nem tudok másra gondolni:\\ L


2013. máj. 21. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
" hogy legyen kivel szexelnie"
2013. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?Ők mikor szakítottak és miért?
2013. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17évesek vagyunk kb fél éve szakitottak de lehet hogy 1 ,és nemtudom miért alig oszt meg velem valamit.
2013. máj. 21. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Lépj:)
2013. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
" alig oszt meg velem valamit" De amit megoszt, elég nagy neked?
2013. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!