Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztény szülők! Ti engednét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztény szülők! Ti engednétek a 16 éves lányotokat randevúzni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért? A randit is tiltja a Biblia?
2013. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne?
2013. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért kérded?
2013. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én bele se szólnék. Attól hogy én ebben hiszek, és szerintem házasságig semmit se lehet csinálni, attól még a gyerekemre nem kell ráöltetni. Nekem se szól bele anyám hogy kivel kefélek pedig ő is benne van ezekbe a dolgokba.
2013. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Perszek. Máskülönben, hogy szerezzen jó és rossz tapasztalatokat? Egyébként meg ha a szülôk nem engedik el akkor titokban fog elmenni és szerintem jobb ha a gyerek tudja, hogy megbízik a szüleiben.
2013. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha menni akarna engedném (de nem akar), mivel látom, hogy nem akaródzik válaszolni a kérdésre.
2013. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nem azt kérdezte, hogy a házasság előtt meg ilyenek

a vallásnak mi a feneköze van a neveléshez, utóbbihoz használja a szülő az agyát,

nekem vannak lányaim, sőt ettől már mind a kettő idősebb, egyik sem volt ilyen, itt az a lényeg, hogy a lány milyen beállítottságú, mennyire befolyásolható, sok mindet a szülőnek látni és tudni kell, így nem hiszem ezt kategorikusan ki lehetne jelenteni igen v nem N

2013. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Inkább dugja fel magának a bibliát?
2013. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

A randizásnak semmi köze a kereszténységhez. Nincs jogod hozzá, hogy lenyomd a torkán a vallásod, akár te neveled, akár nem. Senkinek sincs!

Ha nem engeded, elszökik. Azt hogy akarod megakadályozni?

"Keresztény vagyok, ártalmatlan, barátságos, de ha nem értesz egyet, bántalak!"

2013. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért kellene tiltani?

Tiltással meg lehet oldani valamit?

2013. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!