Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti izgatónak vagy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti izgatónak vagy túl soknak találnátok, ha egy számotokra szimpatikus srác fölétek hajolva magyarázna, miközben egy széken ültök?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel valószínűleg kölcsönösen tetszünk egymásnak, ha jól értelmezem a "jeleit" (mosoly, bókokra pici pirulás, zavarodottság). Nemsokára lehetőségem lesz arra, hogy beszéljünk pár dologról, hoz nekem papírokat, és el kell majd magyaráznom neki egy-két apróságot. Gondoltam, hogy leültetem az asztalhoz, és mögé állok, a két tenyeremet letámasztom az asztalra, a csaj teste két oldalára, és odahajolok hozzá. :) Igen, talán lenne egy kis fülledt "erotika". :) Szóval lányok: ti mit éreznétek ilyen esetben, ha nektek is szimpi a srác? Izgatónak találnátok, vagy inkább taszítana az ilyesmi? Izgatna az a tudat, hogy ennyire közel van hozzátok a fiú? Ki lehet ezt így próbálni annak ellenére, hogy kevésbé ismerjük egymást a lánnyal, vagy ez így sok lenne? Köszi a válaszokat.

2013. máj. 22. 22:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát ha nekem így magyarázna pár dolgot a srác, aki tetszik nekem, annak nem lenne túl jó vége... Talán levegőt sem mernék venni és levegőhiányban elájulnék! Vagy annyira verne a szívem, hogy kiugrana a torkomon és ott halnék meg! :D

Amúgy komolyra fordítva a szót, szerintem bepróbálkozhatsz ezzel. Az a fiú, aki nekem tetszik, földrajzon mellettem ül. Van, hogy egy atlaszt nézünk, ha valaki otthon hagyja. Nagyon jó közel lenni hozzá. Jó érzés, hogy érzem az illatát, néha a vállunk összeér... Tehát jó a közelsége. És ha te is bejössz a lánynak, akkor nem csak hogy nem találja majd túl soknak, szerintem oda lesz a dologért és rájátszik még egy kicsit a tudatlanságra, hogy tovább magyarázd! :D

Hajrá! Szerintem ez nagyon jó ötlet!

2013. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha a srác bejön,akkor nagyon jó az ötlet. Ha nem jön be,akkor undorítónak tartanám.
2013. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!