Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mintha bezárult volna minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mintha bezárult volna minden ajtó - hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tudom, nincs jó válasz, csak ki akarom írni. Azt hittem, végre megvan Ő. És Ő volt a biztosabb és a határozottabb (én nem mertem hinni a csodában), és elment mégis, történt valami, és visszafordult, és itt állok megint egyedül, és bár eleinte nagyon féltem a kudarctól, mégis végül bizalmat szavaztam neki. Mit tehetek, ha azt mondta: maga sem érti mi történt?

És annyit megyek, futok, amennyit tudok, és próbálok túlélni, de reggelente fáj a gyomrom, és félek, és már egyszerűen nem hiszek. Nem tudok hinni.

És ha nem hiszünk, és csak túlélünk, olyankor nincs kegyelem, nincs megváltás. Akkor jön, ha hiszünk, kinyílunk. Sebzett vagyok, és ez az írás nem is ide való.

Talán vigaszra vágyom, csak ismeretlenek szavára, és biztos bennem a hiba, nem tagadom, de olyan nagyon fájok.


2013. máj. 24. 12:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Sok szép gondolatot írtál, mégis az a véleményem, hogy neked alapvetően egy nagyon alapos dugás hiányzik. :-)
2013. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mi van?
2013. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Es miért zárult be minden ajtó? Sok mindent nem értettem meg a leirásodból csak, hogy fáj valami neked?De miért?
2013. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mit szívtál?
2013. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
A menyország ballra a második ajtó
2013. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ha férfi vagy:


a lehetséges válaszaim:


1. túl nyálas a szöveged, biztos ez volt neki fárasztó.


2. elfelejtetted keresni napokig, vagy hetekig,úgyhogy ne is csodálkozz


3. nem bizonyítottál neki lóf*szt sem, és nem tudta magát nőnek érezni melletted

2013. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Tényleg nem ide való volt.
2013. máj. 24. 13:21
 8/23 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, és hittem. Megtettem a tétet és veszítettem. Vagyis ami volt, jó volt, de nincs tovább. Ilyen millió van az életben, és én csak nem voltam kivétel. Hogy kinek hiszünk és mit, saját döntés. És ide konkrétabb témákban szoktak írni, tudom, de ez most az az idő, amikor mindenhol kapaszkodót keresünk. Egyszer meglesz, tudom, hinnem kell.
2013. máj. 24. 13:28
 9/23 anonim ***** válasza:
Figyelj, előbb jusson ki a tudatmódosító szer a szervezetedből, aztán írd le normál embereknek érthető módon is, hogy most miért csalódtál a fiúdban, amitől ennyire drámai melankóliába süppedtél, azt gondolván, hogy a te nyomorodnál súlyosabb nincs a földön
2013. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nos, kedves moderátorok, ezért nem ebbe a kategóriába tettem a kérdésem, mert itt kb. ilyen válaszok várhatók. Köszi az áthelyezést.
2013. máj. 24. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!