Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy az alacsony, kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az alacsony, kövér srácokat egy lány sem tudja szeretni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 13:20
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha mozognál?Kit érdekelnek a kifogások fél év alatt lelehet normálisan fogyni.
2013. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
84%

hány kiló vagy 300?

egy nálad még kövérebb lány imádna

2013. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Te sem gondolod komolyan a heti 1 kg-os fogyást :D Az lehetetlen o.O De most egy kicsit pozitívabb vagyok, mert 3 hét után végre leadtam 1 (azaz egy) kg-t, mindezt úgy, hogy alig eszem valamit és amennyit az ízületeim bírnak bringázom és sétálok.
2013. máj. 24. 13:32
 14/36 anonim ***** válasza:

query Denny De Vito híres és gazdag, ami a nőknek szintén vonzalmi alap, ne hasonlítsd össze egy átlagemberrel...


kérdező amúgy igaz sajnos, a kövérséget lustasággal párosítjá a lányok és az nem vonzó nekik, az alacsonyságot meg férfiatlannak tartják, mert ki érezné magát biztonságban egy kis emberrel?

2013. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Nyilván. De gondolom a felesége választhatott volna mást is. Ezzel azt akartam mondani, hogy sokat számít(ana) a kisugárzás), ha a kevésbé előnyös külsőt egy nagyon jó belsővel tudja kompenzálni.
2013. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Mi lenen ha megnéznéd a rohamlövészek kiképzését?Ott egy gyerek 35 kilót fogyott 5 hét alatt!

Elhatározás kérdése az egész.De csak sírj sírj barátom.Attól nem lesz jobb

2013. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
21%
Denny De Vito humoros és kedves. Jó a kisugárzása, ami nagy puncimágnes. Ezzel a kérdező nem rendelkezik, de még annyi akarattal sem, hogy egy normális életmódváltásba kezdjen, amivel igeni is le lehetne fogyni egy kilót egy hét alatt. Nem. Inkább puhapö.cs módjára minden nap kiír egy kérdést itt és sajnáltatja magát.
2013. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
17: Így is alig eszek. Ha ennél kevesebbet ennék az már éhezés lenne. A sportban meg minden tőlem telhetőt megteszem, de az előző fogyókúrakor annyira megromlott az egészségem, hogy ma már az nem megy. Most is attól félek, hogy még jobban el fogja rontani az egészségem, de különösképpen nem érdekel. A magánynál nincs rosszabb állapot.
2013. máj. 24. 13:51
 19/36 anonim ***** válasza:
Épp ezért írtam, hogy nem fogyókúrázni kell, hanem életmódot váltani. Ha nem sz@rokat ennél, hanem mondjuk rendesen napi 5x zöldséget és több gyümölcsöt, kevesebb cukrot és szénhidrátot, már is menne az az egy kiló/hét, anélkül, hogy éheznél.
2013. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Srácok..

Szerintem ideje beletörődni, hogy "de milyen értékes lehetsz belülről" duma csak jópofizás, csak akkor van értelme számolni vele, ha a külsőségek is bizonyos szinten elfogadhatóak..Hiába vagy(unk) empatikus, okos, barátságos, kedves, ha nincs meg a kellő vonzalom a külsőségek tekintetében, mint halottnak a csók..

Félre értés ne essék, eszemben sincs sajnáltatni magam, nem a gép mögül habogó elhízott, lelki beteg srác sorait láthatjátok, de szerintem itt rejlik az igazság. :)

2013. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!