Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért él a barátnőm ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él a barátnőm ennyire egy "álomvilágban"?

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk, és én is lány.

Barátnőm csak 20on felüli srácokkal szeretne kikezdeni, és azt gondolja, hogy majd várnak 1-2 évet, hogy lefektethessék.. De mégis mit akarna egy 20as srác egy 15 éves, éretlen kislánytól? (Barátnőm eléggé éretlen sajnos :S)

Próbáltam már felvilágosítani, hogy nem fognak rá várni, és hogy nyugodtan kikezdhetne fiatalabb srácokkal is, azok legalább nem ejtenék át... De képtelen felfogni..

Ez engem csak annyiban zavar, hogy folyamatosan siránkozik, hogy neki nincs senkije, hogy ő még szűz (nem értem, miért baj..), és hogy milyen jó lenne már egy 20as sráccal lenni...


2009. okt. 4. 15:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Különben tényleg nem volt még semmiféle csalódása sem, pasik terén teljesen gáz a helyzet nála :)
2009. okt. 4. 18:22
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

20éves srác vagyok;):D

Furcsa a gondolkodás módja a barátnődnek, egy 20 éves srác nem igazán foglalkozik 15 körüli csajokkal, legalább is én, minimum legyen 17, engem zavarna hogy 15 éves csak.Mondd meg neki hogy ne álmodozzon:)

2009. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Pedig amúgy elég sok 20on éves hajt fiatal lányokra :) Nálam is bepróbálkozott már pár, csak én 2 és fél éve egy fiúval vagyok, akivel imádjuk egymást. :)
2009. okt. 4. 19:19
 14/17 anonim ***** válasza:

A barátnődnek mutasd meg ezt a videót és egy darabig biztosan nem fog lefeküdni senkivel:

[link]

2009. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ezt még én se merném végignézni.. :((
2009. okt. 4. 21:36
 16/17 anonim ***** válasza:
Na látod, ezért nézze meg! Akkor majd talán felfog valamit abból, mit is jelent felelősséggel viseltetni magad és mások irányában, illetve megérti, milyen szintű felelősség maga szexualitás!
2009. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Védekezni szerintem biztos fog, mert nem szeretne gyilkos lenni, nagyon abortusz-ellenes ő is.
2009. okt. 5. 05:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!