Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nagyon megalázott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon megalázott mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt elment a barátjához tanulni megkért addig várjam meg,de részegen jött haza 5 óra múlva,én kicsit leszidtam és azt mondtam hazamegyek erre fel elkezdett ráncigálni,lehordott mindennek,hogy én mégis mit képzelek magamról,hogy belőlem nem lesz semmi,és hogy örüljek,hogy eddig nem csalt meg,meghogy másfél hónapja már nem is szeret,meg velem ki állna szóba meg hogy nincs senkim és nélküle hozzám se szólna senki,meg a barátai azt mondták neki,hogy én tönkretettem,mert már nem bulizik annyit és nem füvezik.

Ki vagyok teljesen borulva,órák óta sírok,nagyon szeretem,de mióta lehordott mindennek nem tudok gondolkodni,nem érzem magam nőnek,egy elhasznált rongynak érzem magam,tudom,hogy ez a kapcsolat már így nem jó,de szeretem,barátaim akik voltak miatta nincsenek,senkim sincs akivel ezt megbeszélhetném.

17l



2013. máj. 25. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kibújt a szög a zsákból, inkább örülj picit, hogy most derült ki, milyen emberről van szó. Egy ilyen parasztnak ne adj a véleményére, de főleg ne zuhanj magadba. Fel a fejjel! :) Ha szeretnél panaszkodni picit, gyere privátra!
2013. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Egyértelmű.....ha nem szakitasz vele azonnal, és mondod a szemébe hogy kicsi a f@rka....akkor megérdemled a sorsodat.... (a f@rok csak azért hogy te is megalázd ;D )

De komolyan....látszik hogy nem szeret...miért vagy még mindig vele?????


(Innen jön a mondás: "Aki hülye, haljon meg")

2013. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a p*csába. Örülj neki, hogy megszabadulsz tőle.
2013. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ez a srác felejtős, elég szar elhiszem, de lépjél túl rajta

a régi barátaiddal vedd fel újra a kapcsolatot, aztán majd alakul N

2013. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mikor összevesztünk megmondtam neki,mert tudtam,hogy az zavarja (valójában nem is kicsi,na mindegy) azt is azért mondtam már,mert nem bírtam elviselni amiket mondott ..
2013. máj. 25. 21:18
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nagyon sajnálom!:(

Fontos, hogy legyél erős, és ne hidd el, amiket mondott!

Hogy érted, hogy miatta nincsenek barátaid? És a családod? Ha nincs legjobb barátnő, ilyenkor anyukád is sokat segíthet, ha olyan viszonyban vagytok.Ha gondolod, írhatsz privit,és beszélgethetünk, szívesen meghallgatlak!

Ennek a kapcsolatnak minél hamarabb vess véget.

2013. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
a régi barátaim nem állnának velem szóba,fél éve nem beszéltem velük,és az egyik akivel igazán jóba voltam nemrég elhagyta a barátja és akkor én nem voltam ott
2013. máj. 25. 21:20
 8/18 anonim ***** válasza:

nekem is írhatsz privit :)

sajnos átéltem hasonlót

2013. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

Aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók.


Egy ponton te is hibás vagy, mert te adtad össze magad vele, hát szívjál csak.


Ne mondd nekem, hogy nem tudtad milyen, nem egyik pillanatról a másikra lesz ekkora s.ggfej valaki. Gondolom tudta te jól, hogy milyen, füvezős, bulizós arc... mégis mit vártál?


Megérdemelted anyarom és legyen ez egy életre tanulság neked, hogy nagyon válogasd meg, kit engedsz közel magadhoz.

2013. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Zárkózott vagyok így nem sok barátom van/volt,ráadásul mióta összejöttem a barátommal sokan lenéznek miatta,így már senkim sem maradt,anyukámnak nem mondtam el,hogy mit csinált.

Hidd el,ha tudtam volna milyen nem jöttem volna össze vele,kedves,aranyos volt,és azt is tudom,aki részegen beszél az igazat mond

2013. máj. 25. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!