Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nagyon megalázott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon megalázott mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt elment a barátjához tanulni megkért addig várjam meg,de részegen jött haza 5 óra múlva,én kicsit leszidtam és azt mondtam hazamegyek erre fel elkezdett ráncigálni,lehordott mindennek,hogy én mégis mit képzelek magamról,hogy belőlem nem lesz semmi,és hogy örüljek,hogy eddig nem csalt meg,meghogy másfél hónapja már nem is szeret,meg velem ki állna szóba meg hogy nincs senkim és nélküle hozzám se szólna senki,meg a barátai azt mondták neki,hogy én tönkretettem,mert már nem bulizik annyit és nem füvezik.

Ki vagyok teljesen borulva,órák óta sírok,nagyon szeretem,de mióta lehordott mindennek nem tudok gondolkodni,nem érzem magam nőnek,egy elhasznált rongynak érzem magam,tudom,hogy ez a kapcsolat már így nem jó,de szeretem,barátaim akik voltak miatta nincsenek,senkim sincs akivel ezt megbeszélhetném.

17l



2013. máj. 25. 21:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak abban igazat adok, hogy füves sráccal ne állj le!

Persze irogatják a nagy raszták hogy a fű csak jó, mert ellazít meg nem leszel tőle aggresszív -lehet, csakhogy brutál módon pusztítja az agysejteket, miatta homloklebenyhez tartozó idegsejtek ingerület-átvitele sérül.

Ez azt jelenti, hogy brutális, elképzelhetetlen mértékben roncsolja az érzelmi intelligenciát, a masszív füvesek többsége egy idő után nem lesz képes külömbséget tenni bizonyos érzelmek között, nem bír empátiát gyakorolni.

Nem veszi észre eleinte, de állandó tompult tudatállapotban, beszűkült tudatállapotban lesz.

Ugyanígy, a mozgásközpontot is leamortizálja a fű, koordinációs zavarok jelentkezhetnek járásnál.

Az egyetemen ezzel kísérletezünk, hogy bebizonyítsuk mennyi sok káros hatása van ennek a nem véletlenül tiltott drognak és sok kísérlet után jöttünk rá az előbbi összefüggésekre.

Nics értelme tönkremenned egy ilyen fiú miatt, komolyan mondom!

2013. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
én a helyedben nagyon gyorsan menekülnék a sráctól, mert mellette már nem fogod nőnek érezni magad
2013. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"aki részegen beszél az igazat mond"

Nem, aki részegen beszél az járni nem tud, nemhogy kontrollálni a cselekedeteit.


Ezzel a közhellyel bebizonyítottad nálam, hogy ugyan olyan primitív vagy mint a pasid, összeilletek.


Remélem vele is maradsz és szopat még az élet egy picit.

2013. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Annyira nem volt részeg,hogy járni ne tudott volna ......
2013. máj. 25. 21:43
 15/18 anonim ***** válasza:

Aki részegen beszél, az valóban könnyebben mond igazat, felszabadul a gátló hatás alól, ösztönlényként viselkedhet.

Ugyanis, az alkohol IS drog és tudatmódosító.

A járni nem tudó részeg nyilvánvalóan más kategória és itt, nagyon nem erről volt szó.

2013. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Forgassátok ki a szavaimat, srácok srácok ha oda teszem utána, hogy járni nem tud normálisan... mert úgy értettem.
2013. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
42%
'de részegen jött haza' <- és ha nem komolyan gondolta csak a pia beszélt belőle?! Ha józan lesz vagyis normális ülj le vele és beszéljétek meg!
2013. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Úgy látom valakit ki kell rakni. Ez azért már többnek hangzik, mint egy kis pia (amit egyébként se kellene tolerálni)
2013. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!