Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hánytatok már nyílvános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hánytatok már nyílvános helyen? és ha igen, hogy történt?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 00:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
5 évesen összehánytam magam,miután leszálltam a körhintáról.
2013. máj. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Feljött a nyelőcsövömön a hányás és a számon át távozott.

Egyébként jobb kategóriába nem is tehetted volna.

2013. máj. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen. Először úgy nyolc évesen, rosszul lettem, és anyukám elvitt az orvoshoz, csak a gyomrom útközben úgy gondolta, hogy a járda a legjobb hely arra, hogy kiürüljön.
2013. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de egyik ismerősöm mesélte, hogy nyáron rohadt szomjas volt és túl sok vizet ivott. Aztán anyjával bement a Pennybe, de ismerősöm nem ment tovább, megállt a kuka mellett és csak úgy sunyiba belehányt. Aztán mikor anyja jött ki kérdezte hogy mi újság, ő elmesélte hogy belehányt, anyja meg annyit mondott hogy jólvan. Vagy osztálykirándulásokon ha valaki nem bírta a buszt.... róka. Miért veled történt valami?
2013. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Emeleteságyon lehánytam a plafont.
2013. máj. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

én buszon a mellettem ülő csaj ölébe rókáztam bele, pont oda kartam fordulni hozzá, hogy eresszen ki azonnal, erre széppen belehánytam szegénynek, egyből felpattant és elkezdett sírni.

sajnáltam de szarul voltam nagyon

2013. máj. 26. 00:16
 7/20 anonim ***** válasza:
Én is 7éves voltam ,és az utcán a fűre hánytam már nem bírtam vissza tartani. Beteg voltam.Szerencsére nem sokan látták csak pár öregasszony. 16/l
2013. máj. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
egyszer egy zsákutcában, szerencsére nagyon korán volt és nem látta senki
2013. máj. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát akárhogy is tőrtént nem hinném hogy csak úgy hirtelen lettélt rosszul és már hánytál is. Fel se kellett volna szálnod arra a buszra. Vagy ha már érezted hogy le kéne szálj, miért nem szálltál le?
2013. máj. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Retardált Reptoid ***** válasza:
100%
Piától én általában mindig nyilvános helyen hányok, ha már buli akkor legyen buli, de véletlen bele is szoktam néha feküdni, meg leszoktam hányni magamat is. Egyszer a szökókút mellett hanyatfekve hánytam én is fölfelé, azután másnap beleszáradtak a hajamba a szalámidarabok..
2013. máj. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!