Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már hasonló? és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VCFGDCH kérdése:

Veletek volt már hasonló? és mi lett belőle? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb. fél éve megismerkedtem egy sráccal, utána nagyon sokáig minden nap beszéltünk majd egyre kevessebbet és most megint elkezdtünk renceresebben beszélni. Nagyon megbízunk egymásba szinte minden titkunkat elmondtuk egymásnak. Mostabában az kezdtem érezni hogy én többet érzek mint barátság és elhivtam jövőhéten találkozzunk....igent is mondott. El akarom mondani neki hogy mit érzek.Veletek voltmár hasonló hogy az egyik (leg jobb) barátotoknak vallottátok be érzéseiteket iránta? ha igen mi történ?

2013. máj. 26. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne ronts rá ajtóstul,és valld be érzéseid rögtön,kezdj el csak másképp viselkedni vele éreztesd,hogy többnek tartod mint barát és ha ő is így van vele úgyis venni fogja a lapot és lépni fog!
2013. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fordítva volt: a végén ő vallott. Én meg fél óráig semmit sem tudtam kinyögni, akkora sokkot kaptam a boldogságtól. A lottó ötösért érzett sóvárgásom ehhez képest semmi.
2013. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Öhm, interneten beszélgettetek, vagy élőben, vagy is-is?

Szerintem biztos nem véletlen, hogy annyira rendszeresen keresitek egymást. Biztos megvan a kölcsönös szimpátia. De érezned kell leejtett félmondatokból, hozzáállásból hogy miként tekint rád. Látszik. Mit gondolsz?

2013. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen volt, de nem lett belőle semmi!
2013. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a legjobb barátommal jöttem össze bő 1 éve :D Azóta majdnem tökéletes a kapcsolatunk.


Viszont szerintem se "támadd le" egy vallomással, csak kezdj flörtölni, meg hasonlók. Egy semmiből jövő szerelmi vallomás engem akkor is elijeszt ha én is szeretem az adott embert, szerintem elég para "előzmény nélkül" benyögni, hogy jajj szeretlek :D

2013. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!