Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem túlságosan tetszenek a fiatal lányok?

Figyelt kérdés

Na nem az óvodások, de a fiatal tinik, 14-18 évesek.

Nem hinném, hogy pedofil volnék, mert végülis ez a korosztály már "ivarérett", de zavar, hogy a társadalom nem fogadná el, hogy nekem bejönnek.


Úgy érzem, emiatt soha nem leszek olyan kapcsolatban, ahol nem gondolok arra, hogy néha egy-egy fiatal lánnyal töltsek el pár órácskát, akár csak a parkban sétálva, akár vadabb helyzetben...


35F


2013. máj. 26. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szoktak lenni ilyen nagy korkülönbségek, de tényleg ritka, és tényleg sokan pedofiloznának, annak ellenére, hogy ha 14 elmúlt, akkor ez már nem az.
2013. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Mit csinálj?

Nyomd ki a szemed.

Ez beteges. 16 év alatt a lányok még nagyon sebezhetőek, érzelmileg és értelmileg is éretlenek. Hiába viselkednek úgy, ahogy és hiába, hogy "ivarérettek" (a te szóhasználatoddal élve)... Gyerekek. Ennyi.

2013. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de ha 35 évesen leszólítassz egy 14-16 évest, az akár molesztálásnak is veheti....

nem beszélve arról, hogy nem is feleségül venni akarom őket, s valószínűleg elbeszélgetni sem nagyon sikerülne, így nem sok lehetőség marad, hogy mit csinálnánk...

2013. máj. 26. 18:45
 4/11 anonim ***** válasza:
ezellen nem tudsz semmit sem tenni. amúgy meg nem vagy pedofil, pedofil akkor lennél, ha serdülőkor előtt álló gyerekekre tekintenél szexuálisan, de mivel sok mai 14 éves már úgy néz ki, mint 18-19, az nem a te hibád. viszont nem hiszem, h hosszú távon eltűrnéd az ilyen fiatalok éretlenségét, tehát gondolom csak egy éjszakára kellene. 20N
2013. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 18-19 évesekkel ismerkedj, amúgy én nem látok ebben kivetnivalót, ha ők is akarják akkor miért ne. Persze jobb lenne, ha komolyak lennének velük a szándékaid, mert így úgy érezhetik, hogy csak kihasználod őket.

Nekem is tetszenek, de éppen az éretlenségük miatt nem kezdek velük én sem, még egy 20-22 éves lány is nagyon gyerek néha, hát még a fiatalabbak.

25/F

2013. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem válald fel az èrzéseidet, mert ha elnyomod az biztos h ki fog hatni a késöbbiekre. És egy 18-14 év körüli lány lehet érett bármilyen szempontból. Ezt tudom mert én is ebben a korban vagyok. Csak ne szólíts le lányokat az utcán mert az nagyon para!!!!
2013. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
35 évesen azért 18 felett kéne maradni!
2013. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
35 évesen mit akarsz a 14-18 évesektől?Te pedofilmajom!
2013. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mint mondtam te majom, SEMMIT nem akarok tőlük, de túlságosan tetszenek.
2013. máj. 28. 02:26
 10/11 anonim ***** válasza:

ííhihihiííí

szal dugnád a saját lányod...

mert ugye tudod hogy ők a lányaid is lehetnének... -.-

2013. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!