Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma kb 1 órával ezelött, találkoztam egy sráccal, de félig leszopott, először nem akartam de aztán bele mentem, de a lányokat szeretem , undorodom magamtól hogy ezt megtettem :"( . Nem birom felfogni hogy mivan velem. Ugye ezért még nem vagyok meleg?:"( 18/f. Lányal vesztettem el és soha nem érdekelt pasival, de 1 éve nincs barátnőm, és hát az embernek vannak hiányai szexuális téren, de csak kb 1 percig szopta :( hogyan tudnám ezt feldolgozni, érzelmileg ez most tropára tett:( előrre is szönöm, de kérem olyan ne írjon aki csak rosz indulatból ír:(!
2013. máj. 26. 20:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Te egy igazi úriember vagy. És, ha könyörög, hogy hagy rakjon meg hátulról? Vagy, hogy hagy szúrkáljon meg késsel? Akkor is belemész, mert könyörög? Hogy tehettél ilyet?

Ha meg undorodsz sokáig, akkor odamész az ÚrIstenhez, ezt így neki elmondod ahogy nekünk, és bocsánatot kérsz, akkor majd megszabadulsz. De ez inkább a vallás kategória.

2013. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Fasz**pó nyom,orék ge**ik kaz öcsém írta ki poénból, nem volt ilyen !!!,
2013. máj. 26. 20:59
 13/15 anonim ***** válasza:
B@zdmeeeg!!
2013. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
"ha te szoptál volna akkor lennél meleg" miért? valaki lesz@phat akkor nem leszel meleg csak ha sz@psz? Ez nem így működik....
2013. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Fasz**pó nyom,orék ge**ik kaz öcsém írta ki poénból, nem volt ilyen !!!,"

Én nem érzem magam ennek, amiket leírtál, mert próbáltam segíteni, de akkor mégse az egyes rohadjon meg. És nem volna baj, ha másokkal sem beszélnél így, mert nem tudhatod, hogy a másik hányszorta jobb ember min te, és mikor szorulsz a segítségükre.

2013. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!