Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki soha nem találja meg a párját?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 16:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen, én. Túl magasak az igények. F
2013. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne létezne.
2013. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Persze. Általában azok, akiknek irreálisan magas a mércéjük magukhoz képest, vagy akiknek komoly belső problémáik vannak, amik kiállhatatlanná teszik az illetőt.
2013. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen, én. Egy szerencsétlen hülye vagyok.
2013. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Létezik, igen. És szerintem sokkal jobb egyedül, így legalább teljesen független lehetsz, a magad ura. Te jársz jobban, hidd el, az együttélés meg a házasság sokkal rosszabb egy idő után.


"Nem itt kéne sajnáltatnotok magatokat,és akkor találnátok. Semmi nem repül az ember ölébe csak úgy,tenni kell érte!!!"


Vélhetően már megpróbálták. Más egyéb, hasonlóan "hasznos tanács"? LOL...

2013. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egy ideális világban nem létezne ilyen. Csak sajna a világ nem ideális, így ilyenformán én sem találhatom meg a párom.
2013. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
én megtaláltam a pàromat, csak tükörbe kell néznem. <3 xD
2013. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Voltam már egyedül és párban is, szóval ismerem mind két oldalt, így a voksomat (jöhet a lepontozás) a szingli létre teszem.

Az olyan típusú emberek, mint én rendelkeznek egy olyan rossz tulajdonsággal, hogy egy idő után ráunnak a többi emberre, így inkább sok rövid kapcsolatom van/volt, mint egynéhány hosszú.

Olyanokat keresek, mint én. Megmondom az elején, hogy mit akarok, ő bólint, miután végeztünk elválnak útjaink, de mivel elég kicsi a világ, megesett néha, hogy szembejött velem egy régebbi partner, na az egy 10/11-es kínos pillanat volt.

Nem ámítok senkit azzal, hogy örökké együtt leszünk, minden habos lesz és rózsaszín, a faszt. Kielégítjük egymást igényeit és kész. Nem vagyok senkihez se kötve, így annak az esélye, hogy ráununk egymásra és akarva-akaratlanul félrelépünk egészen pontosan zéró.

2013. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, fiú vagy lány vagy? (Mindenféle rosszindulat nélkül kérdezem.)
2013. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én...
2013. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!