Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz, ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha még nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, eddig annyira nem foglalkoztam a járás témával, az időt inkább tanulással töltöm. Voltak fiúk akik tetszettek,de eddig még soha nem volt kölcsönös, így különösebben még nem foglalkoztam ezzel. Szerintem még szerelmes sem voltam...

Mondjuk egy kicsit gyerekes a jellemem, és ha az utcán egy fiú megnéz, én ránézni sem merek általában.(Onnan tudom ha megnéz valaki, hogy a barátaim akikkel sétálok megmondják.:) )


2013. máj. 27. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ráérsz még bőven.
2013. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majdnem 10. évvel idősebb vagyok és még nekem sem volt, akkor én mit szóljak.
2013. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna, csak én 16 éves leszek. Velem meg az a baj, hogy egyáltalán nem jönnek be a korombeliek, inkább a huszonévesek. :( Bocsi az offért.
2013. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2013. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz?? Ráérsz még bőven van időd.
2013. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szörnyen gáz,bújj el
2013. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz ne aggódj :)
2013. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. 20/F
2013. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na pontozgassatok csak fel,el akarom érni a 69 százalékot ^^ xD
2013. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!