Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek idegesíti, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek idegesíti, mikor nevetek? (Tudom elég hül ye kérdés. )

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem, hogy a barátom mikor mond valami vicceset és én elkezdek nevetni, kifigurázza. Próbálja utánozni a nevetésem, de olyan nyávogósan, pedig én nem szoktam egyáltalán úgy vihogni.

Főleg akkor van, mikor felhozunk egy eléggé cikis sztorit, ami velünk történt, bennem felelevenülnek az emlékek, és normális, hogy elnevetem magam, de ő rögtön kifigurázza,és kicsit rosszul esik.

Idegesíti, vagy azt hiszi rajta/őt nevetem ki?

Szerintetek?:/


2013. máj. 28. 17:36
 1/9 A kérdező kommentje:
+ gyakrabban akkor van, ha egy közös vicces emléket hozunk fel.Ha valaki vagy valami máson nevetünk, akkor nem szokta...
2013. máj. 28. 17:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak viccesnek akar tűnni de nem megy neki
2013. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
velünk is szokott ilyen lenni,hogy egymást kifigurázzuk,semmi mögöttes tartalma nincs. Én pl úgy nevetek,mint egy hiéna,jóhogy kifiguráz :D
2013. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a fiúk csinálnak ilyet? Hát nem tudom, de nekem úgy tűnik, hogy szándékosan 'csúfol'a nevetésem miatt,és olyan nyávogós hangon utánoz. Nem értem...
2013. máj. 28. 17:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Srácok én beszarok, ha nincs probléma akkor ilyen hülyeségeket generál az ember magának. Csak azért is lehessen valamin rágni magad.
2013. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát akkor lehet csak én komplikálom túl, mert amúgy ez szokásom.

Csak érdekelt, hogy másnál is így van-e vagy van-e okom arra gondolni, hogy az agyára megyek.

2013. máj. 28. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Komolytalan egy pasid lehet, ha ebben éli ki magát, hogy kifigurázza a röhögésed.


A pasid a hülye nem a nevetésed.

2013. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy nevetsz mint egy ló, lásd VV Seherezádé, akkor eléggé visszataszító nő lehetsz.
2013. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De nem úgy nevetek. Nincsenek nagy kiálló fogaim, és kilóméteres ráncaim sem közben, ha olyan lennék, mástól is megkaptam volna azt a visszajelzést. :/
2013. máj. 28. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!