Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félreértés, tévedés miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértés, tévedés miatt jogos hogy így beszél velem?

Figyelt kérdés

teljesen piti dolgon összekaptunk a barátommal. nem kapott meg egy üzenetet, amire én azt hittem, hogy nem válaszol rá.

elmondtam neki hogy mit írtam és hogy miért nem reagált, erre rögtön elkezdett velem veszekedni, hogy én nem is írtam ilyet és miért hisztizek (nem hisztiztem, mert nevetve meséltem neki, hogy nem értem mi van), erre lehülyézett, meg közölte hogy értetlen vagyok... és most én vagyok az idióta p*csa, aki mellett nem lehet normálisan meglenni és állítólag mindenért veszekszem vele... ha ilyennek gondol és ezt feltételezi rólam, akkor így nem is akarok vele lenni. de közben mondja, hogy szerelmem így, úgy, béküljünk ki...

ha én meg tudom érteni, hogy ő nem kapta meg az üzit és azt hitte hogy csak belé kötök, akkor ő miért nem tudja felfogni, hogy én meg azt hittem, hogy csak nem hajlandó válaszolni..? :(


2013. máj. 30. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

EQ=0%, ezért.


Én szépen elmondanám neki, hogy fejezze be a hisztit és sértődősdit mert férfiatlan. És ha még egy ilyet elereszt keresek magamnak egy FÉRFIT.

2013. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több baj is akad itt.Először is a barátod abszolút nem tisztel,különben nem beszélne veled ilyen hangnemben.Másodszor gyáva kimondani,ha esetleg úgy érzi,gond van veled vagy a kapcsolattal,inkább Rád hárít és Téged hibáztat,mert az könnyebb.Ha mondjuk direkt nem írt volna vissza bármi miatt,esetleg lustaságból,azt sem vallaná be,akkor is Te lennél a hibás,mert sunyi és gerinctelen.Harmadszor igazat adok az elsőnek,miszerint érzelmi intelligenciája nulla,és szerintem az általános intelligenciája is,mert akkor nem így kezelné a konfliktust,és normálisan kommunikálna veled.

Szóval maradjunk annyiban,hogy a barátod egy tahó.

2013. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!