Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Pár) kapcsolat osztálytárssal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Pár) kapcsolat osztálytárssal?

Figyelt kérdés

Lányok és fiuk segítségét is kérem!

Van egy a fiú, aki velem jár egy osztályba már 1éve, és hát megtudtam, hogy a srác akart velem járni egy időben. Nos de hozzám ez a hír a barátja ( aki ,,elszólta magát" ) által jutott el hozzám. De már a fiúnak van barátnője (megjegyzem nem rég óta járnak) és hát nem tudom hogy most is járna velem (persze ha nem lenne egyutt a barátnőjével) 1éve járunk együtt egy osztályba és azóta még is volt 2barátnoje ... és az első csaj előtt akart velem járni, és amikor szakított vele akkor is akart. De ezt a barátja mondta! Én egyáltalán nem vettem észre semmit, hogy bejövök neki! Ha nem mondja el a barátja rá sem jövök magamtól. Nos nem tudom fiuk képzeljétek el ha ilyen helyzetben lennétek akkor meg éreznétek a csaj iránt valamit(aki vele jár egy osztályba/én :D ) Vagy már nem is érdeklem? Egy osztályba járunk talán így "átesett" rajtam és már semmit nem érez? Ha igen akkor hogyan jeleznétek a csaj felé? Lányok ti belemennétek osztálytársi párkapcsolatba?


2013. máj. 30. 18:58
 1/4 A kérdező kommentje:
17éves lány vagyok
2013. máj. 30. 18:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha ne járj osztálytárssal,ha rám hallgatsz. Jártam én is,általánosban is,gimiben is,nem is egyszer,nem éri meg. Minimum 1 évet még együtt kell legyetek,minden nap látjátok egymást szinte,ha kell,ha nem,előbb utóbb elveszti a találkozás is a varázsát,megunjátok ezt a sülve-főve együttlevést. Utána ha szakítanátok,akkor is mindig találkoznotok kell,arról nem is beszélve,hogy mindenki idióta pletykákat fog terjeszteni rólatok,mert az egész kapcsolat az orruk előtt folyik,semmi magánéleti rész nincs benne. Lehet,hogy van,akinek jól alakult,de nekem soha nem volt olyan jó osztálytárssal járni,mint olyannal,aki más suliba vagy más osztályba járt. Még évfolyamszinten is kicsit necces,de osztályból semmiképp. Ráadásul engem még a föcitanár is csesztetett miatta,mikor olyan kedve volt,pedig nem vagyok egy rossz tanuló.:D
2013. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem még biztos érdekled
2013. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket :) további kommenteket is várok;)
2013. máj. 31. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!