Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Pár hete egy évfolyamtársammal buliztam, nagyon tetszik a csaj, külsőre és belsőre is pont az ideálom. Én eddig nem tudtam, hogy van barátja, buliba hozta őt is :(. Lényeg, hogy több időt töltött velem a partyn, mint a barátjával. A buli végére megunta a srác, hogy folyton velem van a barátnője, és szólt neki hogy induljanak el. Elköszöntek, leléptek, én még maradtam egy haverral, pár perc múlva visszajött, egy szót nem szólt, csak ott állt előttem, és hatalmas boci szemekkel nézett. Volt egy olyan érzésem, hogy egy csókért jött, de én hülye nem csókoltam meg, féltem hogy mi van ha mégse, és csak benézem a dolgokat. Szerintetek miért jött vissza? Van bármi esélyem nála? Egyébként mikor együtt vagyunk nagyon jól elvagyunk, megtudom őt nevettetni, és visszafelé is igaz. Imádom őt :).
2013. máj. 31. 03:47
 1/5 anonim ***** válasza:
ráültél a retiküljére...
2013. máj. 31. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Evidens a kettőtök közötti kémia. Már csak a kérdés, hogy mennyire lenne jó lépés ha meglépnétek :). Szerintem is arra várt, hogy te lépj. Ha egész buli alatt szinte veled foglalkozott, akkor ott lehet valami baki a pasijával.
2013. máj. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést, már egyszer fel tetted.
2013. máj. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már bocs de eléggé ribis (és bocsi ezért) de ha van barátja és nem foglalkozik vele aztán meg elmegy vele és visszajön egy csókért...

Ott hagyja majd a palit összejön veled, ez tök szép és jó, de mi a garancia rá hogy veled ezt nem fogja megtenni.

Én amondó vagyok, hogy ha így szerzel meg egy lányt akkor ugyanígy fog elmenni...

2013. máj. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Polipop ***** válasza:
Egyetértek négyeskével. Szerintem nem kéne más csajára ráhajtani, már azért sem. Mondd meg neki, hogy vagy ő, vagy te, a kettő egyszerre nem fog menni.
2013. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!