Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de van egy kis baj!?

Figyelt kérdés
Szóval tetszik egy fiú,de nemrég szakított a ,,legjobb,, barátnőmmel.. már nem szeretik egymást.. ezzel a fiúval a legjobb fiú-lány barátságban vagyok,már ovis korom óta. mostanában elég sokat beszélünk,nem tudom ő mit érezhet.. megkérdezni nem szeretném,mert ha meg nem érez semmit az gáz.. :S 15L
2013. jún. 1. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
És ennek mi köze van a programokhoz????????????
2013. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te hülye mért ebbe a kategóriába soroltad?
2013. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, én egy 20 éves lány vagyok, és tanáccsal nem igazán tudok szolgálni, de azt elmondom mit tennék a helyedben. Biztos, hogy elővenném egy kicsit a nőiesebb oldalam, hogy ő is észrevegye, én valójában lány vagyok. Nem csak a gyerekkori barátja, hanem egy lány! Talán kicsit kacérkodnék, flörtölnék is vele, de semmiképp nem nyomulósan, inkább titokzatosan és viccesen, aztán ki tudja, lehet ő is viszonozza majd! Ha pedig ez megtörténik, és olyan helyzetbe kerültök, akár ki is puhatolhatod a dolgot. Egyelőre nem állítanám kész tények elé, még a végén megijed a helyzet komolyságától, vagy nem tudja, hogyan kezelje, és még a barátodként is elveszíted. Sok sikert!
2013. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:

Én meg azt mondom el, mit teszek most a helyedben:

Jelzem a moderátornak, hogy szerencsésebb lenne átrakni a kérdésedet a többi hasonló közé.

2013. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy 15 éves kislány, biztos véletlen volt, ne hisztizzetek már...
2013. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:

Te még nem láttál engem hisztizni... Szerintem higgadtan, célszerűen és irányt mutató módon cselekedtem. Hát nem jobban mutat itt a kérdés?


Kérdező! Egy kissé túlbonyolítod az életedet ezzel a sakkozással. Legyél sokat a fiúval, ha megszeret, vagy legalább próbálkozna nálad, értésedre fogja adni. Az mindössze a tapasztalatlanságodból adódó képzelgés, hogy a szerelem nyelve valami csakis beavatottak számára érthető titkos jelrendszer. Tartózkodj a dél-amerikai szappanoperáktól, elnyomorítják a hamvas lelkedet.

2013. jún. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!