Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategoriaban miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategoriaban miert osztjak az eszt olyanok is akiknek meg soha az eletben nem volt baratnojuk/baratjuk?

Figyelt kérdés

Azert ez eleg idegesito....Ok a legokosabbak itt nevtelenul de a valoeletben meg sosem eltek at azt amirol azt hiszik joggal magyaraznak.Persze mindenkinek meglehet a velemenye de azert ennyire okoskodni...

Nem lehet valahogy kiszurni itt az olyanokat?

Mert nem szivesen adok egy olyan ember szavara aki nem kepes a sajat eletet sem rendezni hogy 20on x eves korara legyen tul legalabb az elso csokon

Mert ugyveszem eszre ezen az oldalon eleg sok olyan ember van akinek meg mindig nem jott ossze....Szoval hogy tudom ezt kiszurni??

18/L


2013. jún. 2. 17:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
53%

Hozom a WC papírt, most sz*rtam le a véleményed.


Azt és akkor mondok amit és amikor csak akarom :D

2013. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeru. Ha kerdezel valamit, mindegy ki valaszol ra, elolvasod es ha akarod elfogadod vagy megfogadod, amit irt. Azert irogatnak ide az emberek, mert ki akarjak fejezni a velemenyuket vagy kivancsiak mas velemenyere. Egy tapasztalt ember is tud hulye vagy ertelmetlen valaszt irni, es egy tapasztalatlan is mondhat olyat, ami megoldja mas bajat.
2013. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én 38 éves vagyok, elég sok tapasztalattal a hátam mögött, de mindig van mit tanulnom - és néha pont a fiatalabb generáció nyitja fel a szemem olyan dolgokra, amire álmomban nem gondoltam volna. Az emberi természet ugyanis koronként változatlan... ugyanazok a félelmek, aggodalmak, komplexusok, csak esetleg más és más megnyilatkozási formában.

De hiszed vagy nem, pont ugyanúgy képes viselkedni bizonyos helyzetekben egy 16 éves szűz fiú, mint egy negyvenes férfi! És ha ezeket a hasonlóságokat, mintázatokat észreveszed, akkor megtanulsz bánni az ellenkező nemmel... ;)

2013. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Mondom akinek nem inge...!!

Nem azok ellen iranyult a kerdes akik 18 evesen vesztik el hisz mindenkinek egyeni dontese hogy mikor akarja...Csak ha melle lelkiserult is es azert nem sikerult elotte akkor nekem ne okoskodjon es ne flegmazzon.

2013. jún. 2. 18:04
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Most itt arról van szó, hogy az milyen dolog már, hogy olyan osztja az észt akinek nem volt senkije? És ha teszem azt van is olyan akin huszonéves korára még nem volt meg az első csók te meg azt sértegeted most. Ez milyen dolog?
2013. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valakinek van már tapasztalata párkapcsolatban, nem biztos, hogy tanácsot is tud adni, hiszen az a megoldás az ő megoldása, te nem biztos, hogy alkalmazni tudod.
2013. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

15 os

De igen vannak

Van baratom is es baratnoim is.Csak ha surgosen kell segitseg akkor kiirom ide hogy hatha valaki tud segiteni benne...de akkor jonnek azok akikrol a kerdes szol es hihetetlen flegmatikusan es pofatlanul irogatjak az okossagokat kozben sosem eltw at.(Konkretan emlekszem egy ket ilyenre) :)

2013. jún. 2. 18:08
 18/31 Egyirányú alagút ***** válasza:
100%
Hmm.. Akkor gondolj bele, hogy a 25 éves csóka/csaj, aki még nem csókolózott egyszer sem (mert mittoménmiért), az végig lelki szemetese volt másoknak, megtudta az összes apró részleteket... Nos, lehet mások alapján, de lehet akkora tudásbázissal rendelkezik, hogy csak nah :)
2013. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
89%
MOST TE AKAROD MEGVÁLTATNI A VILÁGOT? -.- Ugyan már :D Az éppen eléggé gáz rád nézve, hogy elakadsz ilyen dolgokon.
2013. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
megváltani*
2013. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!