Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategoriaban miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategoriaban miert osztjak az eszt olyanok is akiknek meg soha az eletben nem volt baratnojuk/baratjuk?

Figyelt kérdés

Azert ez eleg idegesito....Ok a legokosabbak itt nevtelenul de a valoeletben meg sosem eltek at azt amirol azt hiszik joggal magyaraznak.Persze mindenkinek meglehet a velemenye de azert ennyire okoskodni...

Nem lehet valahogy kiszurni itt az olyanokat?

Mert nem szivesen adok egy olyan ember szavara aki nem kepes a sajat eletet sem rendezni hogy 20on x eves korara legyen tul legalabb az elso csokon

Mert ugyveszem eszre ezen az oldalon eleg sok olyan ember van akinek meg mindig nem jott ossze....Szoval hogy tudom ezt kiszurni??

18/L


2013. jún. 2. 17:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Talán nem az interneten kéne profi válaszokat várni idegenektől kedves kérdező! 20/F (és igen még nekem sem volt meg az első csók, de nem érzem magam ettől kevesebbnek, majd eljön az ideje, ha meg lenézel így jártál)
2013. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Kedves 15 os!!

En nem azt sertegetem aki meg nem volt tul 18 eves korara a csokon mert leszrom mert az o elete azt tesz amit akar

Ha lelkiserult es azert nem sikerult az is hidegen hagy akkor ha nem akar egy kerdes miatt szapulni ismeretlenul.De mikor mar krvaanyaznak es meg en szegyenlem magam a kerdesem miatt (a normalis hangnemben feltett kerdesem miatt) mert olyan szinten okosnak hiszi magat akkor bocs hogy nem turom el :DD

2013. jún. 2. 18:13
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Valaki ideges...
2013. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

De latom nem fogjatok fel:)

Szoval innentol nem nezem a valaszokat mert most sem kepes nehany ember megerteni a kerdes lenyeget hanem egybol tamadnak..innentol felesleges ez a kerdes :)

2013. jún. 2. 18:15
 25/31 anonim ***** válasza:
82%
Akkor mehetsz is! Pááá!
2013. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kérdezd Xenophiliust.
2013. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Valóban, tényleg fölösleges, sokakra nézve provokatív is.
2013. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
De buta vagy.
2013. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Én speciel mindig tapasztalatból adom a párkapcsolati-barátnőszerzési tanácsokat.

Attól hogy néhány ostoba nyomorék nolifer oltottbohócnak ez nem tetszik, attól még igaz amit írok. A netbohócokat meg arra kell használni, amire valók - kiröhögni.

2013. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Egyirányú alagút ***** válasza:

Nézd, kiszűrni tök 1xű: Olvass SOKAT, akinek a neve kint van, annál meg tudod jegyezni a nevét, ha lutrira akarsz menni, akkor %, de az változik, meg ugye soknak azonos. Aztán akarva-akaratlanul, ha leír valamit, arról lesül, hogy volt-e már valakije, vagy nem. Persze nem feltétlen egy kommentből, lehet 5 v 10 után tudod összerakni a képet (főleg ha saját maga írja bele, egy személyes tapasztalat leírásaként egy válasznál). De persze az is lehet, hogy hazudik :)


Ennyit tudsz tenni.

2013. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!