Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye hogy ebben nekem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye hogy ebben nekem van igazam. UGYE?

Figyelt kérdés

A baratommal 1 honapja vagyunk egyutt

Multkor mondta el hogy mikor eloszor talalkoztunk csak megakrt dugni meg meg a nevemet se tudta.Ismerkedesunk alatt viszont olyanokat mondott hogy o meg nem erzett ilyet soha mint velem stb... mikor megcsak ismerkedtunk elmondta azt is hogy mig egyutt volt a baratnoivel akkor is talalkozgatott masokkal.De hogy nalam ez teljesen mashogy van.Multkor(mikor osszejottunk pont) megneztem a facebookjat es visszaolvastam mikor osszejottunk meg akkor is beszelgetett mas nokkel meg hivogatta le oket.Kozbe azt mondogatta hogy mennyire jol erzi velem magat....Mikor kiraktuk fbre hogy egyutt vagyink torolte az osszes not facebookrol meg mutatta de en mar valahogy nem tudok bizni benne..Mikor felhozom hogy nem tudok bizni benne meg o akad ki hogy nem hiszi el hogy nem tudom elhinni neki hogy mar megvaltozott stb..De ti eltudnatok hinni azok utan amiket mondott nekem?

Masok is mondtak hogy csak szediti a noket meg mikor iamerkedtem vele...Nagyon feltekeny lettem..Utalom ha mas nohoz szol hozza mert nem tudok megbizni benne mert mi a garancia arra nhogy tenyleg megvaltozott...

Most en vagyok a hibas??

18/l


2013. jún. 2. 19:42
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Azta...

Azert nem gondoltam volna hogy neki van igaza ebben...

2013. jún. 2. 19:54
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Hát nézd... Az én barátom is ilyen volt. Előttem nagy csajozós, csak ment csajról csajra. Én hülye, meg beleszerettem. Sokszor voltak hülye dolgaink mikor még nem jártunk. Egyszer úgy tűnt, hogy összejövünk, aztán meg teljesen kifordult magából. Egy házibuliban aztán én bekattantam, én, az amúgy szende jókislány többet ittam, mint amennyit kellett volna, és életemben először lerészegedtem. Miatta! Valami srác odajött, taperolt, meg teljesen rám mászott. Akkor láttam a mostani pasim arcát, nagyon ideges volt, és mint az utóbb kiderült, pár üveget földhöz is vágott aznap. Miattam. Most 3 hónapja járunk. Nehéz volt megtanulnom benne bízni, de látom rajta, hogy más, mint amikor olyan volt, mint régen. Beszélgettünk erről, beismerte, hogy egy idióta volt. Imád, és hatalmas szerencsének tartja, hogy én kitartottam mellette. A múltkor megnéztem a telefonján, hogy kikkel beszélget facebookon, és nincs más csaj. Nézd, csak adj magatoknak időt, látszik, ha tényleg szeret. Érezni fogod.
2013. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló nem éppen hasznos, tekintve, hogy maga is "kutakodik" a palija iránt, mivel belenézett a telefonjába.. ergo bizalmatlan. Másrészt úgy beszél, mintha hűde tapasztalt lenne a kapcsolatok terén, holott 3 hónapja van együtt a sráccal... Annyi idő alatt nem sok minden derül ki.
2013. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, nem tudom... mi már augusztus óta tulajdonképpen együtt vagyunk, csak 3 hónapja lett kimondva. Mellesleg, nem én akartam megnézni a telefonját, ő mutatta meg. Nem látsz bele az életembe, a srácot már 3 éve ismerem, azóta barátok voltunk, de sosem volt egy rendes kapcsolata, csak pár hetes.
2013. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
De te nyilván jobban tudod, hogy mennyire vagyok a barátommal tapasztalt :D
2013. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

De ne mondjatok mar hogy nem jogos a bizalmatlansagom!!

Olvastatok miket csinalt mikorar egyutt voltunk meg az elozo baratnoivel??

Nem magamban nem bizom hanem BENNE!Ezek miatt

2013. jún. 2. 20:01
 17/29 A kérdező kommentje:

Amugy nem beleneztem a facebookjaba hanem fent nalunk nyitvahagyta a laptopon a facebookot

Ott volt elottem az osszes uzenete mind noktol....

2013. jún. 2. 20:03
 18/29 A kérdező kommentje:

Amugy nem beleneztem a facebookjaba hanem fent nalunk nyitvahagyta a laptopon a facebookot

Ott volt elottem az osszes uzenete mind noktol...

2013. jún. 2. 20:03
 19/29 anonim ***** válasza:

kiraktátok, hogy együtt vagytok, onnan számít, döntött és törölt

sajnálom a srácnak igaza van !b ( amiket elmondott úgy csinálta, mindig, de ahogy érezte Te más vagy és ő változott, így az fb-n is megtette a törlést ) N

2013. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
:D ott hagyta nálunk... tudod a normális ember kikapcsolja a beszélgetéseket és kilép, ha valaki otthagyja...
2013. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!