Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal? Vagy hülyén fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Vagy hülyén fogom fel a dolgokat?

Figyelt kérdés
A párommal régebben naponta szexeltünk,volt hogy többször is. Most pedig mindig van valami oka,hogy miért ne. Fáradt,fáj a lába,hányingere van stb. Van hogy csak azt mondja,hogy nem kell azt mindig.Most két hétig nem szexeltünk,és mikor végre lehetőség volt rá,akkor egy egy perces menetet kaptam,majd megint szarul volt. Mással van,vagy neki elég ennyi? Mért talál ki hülye indokokat?Kicsit irreális,hogy mindig pont akkor van rosszul nem?
2011. aug. 7. 13:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és lány vagyok
2011. aug. 7. 13:23
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinte mez olyan mint a halevés :)

Imádom, de ha minden nap ugyan azt és ugyan úgy kéne, egy idő után már a gondolatától rosszul lenék.

Szóval vagy valami Xtrát kell felmutatnod h. visszajöjjön az "étvágya", vagy ami kevésbé jó, hogy teljesen beleunt a dologba.


Azt h. megcsal-e csak Te tudod kideríteni

2011. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rosszul gondolom,de ha egy pasi nem akar szexelni,ott már komoly gondok vannak : ) Főleg ha az elején mindig,most meg sosem szinte.Lehet hogy rádunt,de én megkérdezném mi az igazi oka,ha pedig nem válaszol rendesen,akkor vége. : (
2011. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az is fura,hogy az elején mindig kezdeményezett,ma meg már örülök,ha nem mondja azt hogy fáj valamije. De érdekesen azt mindig hagyja hogy elvigyem,aztán meg sokszor én le vagyok szarva.És ha kimutatom hogy szarul esik,hogy én folyamatosan kielégítem ő meg nem,akkor azt mondja hogy szex-mániás vagyok.
2011. aug. 7. 13:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérdésedre, hogy hülyén fogod-e fel ezeket a dolgokat, a válasz az, hogy nem. Valóban baj van, de csak úgy tudod kideríteni, hogy konkrétan mi, ha beszélsz vele.


"Most két hétig nem szexeltünk,és mikor végre lehetőség volt rá,akkor egy egy perces menetet kaptam,majd megint szarul volt. Mással van,vagy neki elég ennyi?" --> ezen két mondatodra csak annyit tudok írni, hogy biztos nem elég neki ennyi. Hogy mással van-e? Még az is meglehet... Beszélned kell vele, mert így csak szenvedtek mind a ketten és ez sokáig nem működik.

2011. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Miért lehet komoly gond ha egy pasi nem akar szexelni? Mitől másabb mintha a nő nem akarna????
2011. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem 1 éve vagyok együtt a párommal, az elején szintén rengeteget sexeltünk, reggel, délben, este, délután, koraeste, este, éjszaka ha felébredtünk...

De mostanában már nem igényelek annyi sexet, pedig nem csalom meg és nincs is semmi bajom vele, nagyon szeretem, napról napra jobban, csak egyszerűen nem kell annyi sex, nem kivánom.

Szerintem nekem ez azért van, mert most igy nyáron rohadt melegek vannak és egy 15-20 perces menettől is már ugy érzem magamat mint a szaunában. Télen kezdtünk járni akkor volt ez a dolog, hogy a nap minden szakában amikor csak ránkjött, és akkor ugy nincs ilyen probléma hogy 6-szor meg kell fürdeni egy menet után, hogy ne legyél leizzadva, a levegőben is ilyenkor nagyobb a páratartalom, azt is nehezebb venni, gyorsan kifárad az ember, sokaszor nem esik olyan jol.

Remélem kielégitő választ kaptál?!


A konkrét kérdeésedre a válaszom: Szerintem nem csal meg, csak valami olyasmi van nála mint nálam.


F/19

2011. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is kifogás csak, hogy rosszul van, ez rosszat jelent.:/ (velem is volt hasonló)
2011. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem lehet h TÉNYLEG szarul van te liba???!!! szép kis szerelem ilyen önző p.icsát komolyam mondom!!! talán beszélned kéne vele,és segíteni neki ha baja van,nem folyton elégedetlenkedni
2011. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat elején az van, h orrba-szájba szex, amikor csak lehet. Egy idő után csökken, de leállni biztos nem állhat le. Nekem 5 éves kapcsolatom van és hetente 4 napot találkozunk, de ezen a téren sosem volt se gond, se kihagyás. Max akkor ha egyikünk beteg volt. Beszélgettünk a párommal mi is erről, és én annyit mondtam neki, h 1 hetet kibírnék, a 2. hét után már elgondolkoznék, a 3. héten neki szegezném a kérdés, de ha nem tudna ELFOGADHATÓ okot mondani arra h miért nincs kedve hozzá, akkor nincs az az isten aki meggyőzne arról h nincs más valakije.....

Beszélj vele ez az első lépés amit tehetsz. Mondd meg neki h Te is szoktál fáradt lenni, a lábfájás meg a hányinger kifogások egyszer-egyszer még oké, de hogy mindig.....ez érdekes.

Nyisd ki a szemed...

2011. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!